Viktoriáni inkasovali už po šesti minutách, kdy se poprvé v zápase střelecky prosadil domácí forvard Jurečka. Ten pak mohl navýšit slávistické vedení, ale v další šanci střelou na vzdálenější tyč těsně minul bránu. V závěru půle měli domácí dvě další obrovské šance. Nejprve Schranz zůstal sám v pokutovém území, ale jeho pokus z bezprostřední blízkosti skvělým zákrokem zlikvidoval Staněk, jenž po čtvrthodině hry střídal zraněného Tvrdoně. V dobré příležitosti se netrefil ani Oscar.

Krátce po začátku druhé půle srovnal stav nigerijský útočník Durosinmi, který se trefil počtvrté z posledních pěti duelů. Proti Jurečkovi pak nadvakrát bravurně zasáhl Staněk, ale dvacet minut před koncem byl na jeho další střelu už krátký.

FK ROBSTAV Přeštice (žlutí), archivní snímek.
Cíl splněn. Přeštice přejely oslabené Zbuzany a slaví záchranu ve třetí lize

Plzeňští fotbalisté tak odjeli s Edenu opět s prázdnou.

Slavia Praha – Viktoria Plzeň 2:1
Poločas: 1:0. Branky: 5. Jurečka, 69. Jurečka – 56. Durosinmi. ŽK: M. Jurásek – Jemelka, Bílek (trenér), Řezník. Rozhodčí: Zelinka – Caletka, Hurych. Diváků: 15 486.
Slavia: Kolář – Oscar, Ogbu (74. Ousou), Douděra (74. Tecl), D. Jurásek – Holeš, M. Jurásek (59. van Buren) – Ševčík (59. Lingr), Zafeiris (79. Provod), Schranz – Jurečka.
Viktoria: Tvrdoň (16. Staněk) – Řezník, Kaša, Hejda (32. Havel), Jemelka – Bucha, Kalvach – Kopic, Květ (72. Vlkanova), Mosquera (72. Jirka) – Durosinmi (72. Vydra).