Jeho vítězkou se stala Jana Beranová z Domažlic, která byla jednou z pouhé čtveřice tipujících, kteří získali v tomto kole deset bodů.

Opět tedy musela o prvenství rozhodnout při shodném počtu bodů více hráčů Supertrefa (celkový počet vstřelených gólů v zápasech zařazených na tiketu). ST byla v sedmém kole 43 a Jana Beranová byla s tipem 41 nejblíže (Soňa Bušková 39, Jan Kvasnička 38 a Vít Volicer 50).

Odměnu pro vítěze jednotlivých kol je možné vyzvednout v redakci Domažlického deníku v pracovní dny od 9 do 16 hodin nebo po telefonické domluvě (tel.: 602 661 175).

Tipovat je možné i přes internet na webové adrese www.denik.cz/tipliga.

Do podzimní Tip ligy Domažlického deníku se zatím zapojilo 108 hráčů a 17 čtyřčlenných týmů.

Jiskra Domažlice (v modrém Egon Vůch) - FC Viktoria Plzeň B 8:0, na prvním řádku Tip ligy tak byla správným tipem jednička.Zdroj: Jiří Pojar

Správné výsledky zápasů sedmého kola Tip ligy:

1. Jiskra Domažlice – Viktoria Plzeň B ČFL 8:0 1

2. Plzeň Černice – Jiskra Domažlice B KPM 1:4 2

3. FK Nepomuk – TJ Holýšov KPM 3:4 2

4. FK Staňkov – SSC Plzeň Bolevec KPM 3:2 1

5. Start Luby – Start Bělá n.R. I.A 0:1 2

6. Sokol Postřekov – Spartak Klenčí p.Č. I.B 1:3 2

7. Slavia Úněšov – Dynamo Horš. Týn I.B 1:1 0

8. ZD Meclov B – Sokol Milavče II. 2:2 0

9. Sokol Újezd – Sokol Pocinovice III. 1:1 0

10. Sokol Mutěnín – Sedmihoří Oplotec IV. 2:3 2

Supertrefa (celkový počet gólů v uvedených utkáních) = 43

Útočník Domažlic Petr Došlý.
Došlý: Jsem rád, že můžu týmu takhle pomáhat

CELKOVÉ POŘADÍ - JEDNOTLIVCI

1. místo

DO0079 Ondřej Bušek, Staňkov 7 63

2. místo

DO0035 Jana Beranová, Domažlice 10 60

DO0022 Pavel Kruml, Domažlice 7 60

4. místo

DO0069 Jiří Marek, Hostouň 8 58

5. místo

DO0080 Soňa Bušková, Staňkov 10 57

DO0060 Jan Kvasnička, Mířkov 10 57

7. místo

DO0051 Miloslav Sláma, Tasnovice 7 54

8. místo

DO0027 Jan Holinka st., Domažlice 7 51

DO0025 Denisa Levá, Staňkov 7 51

10. místo

DO0028 Václav Landrgott, Bělá nad Radbuzou 7 48

DO0055 Petra Lehmann, Domažlice 7 48

DO0052 Karel Lehmann, Domažlice 7 48

DO0070 Věra Marková, Hostouň 7 48

DO0015 Martin Pekhart, Drahotín 7 48

DO0016 Jiří Pekhart, Drahotín 7 48

DO0013 Luboš Černý, Poběžovice 4 48

DO0050 Martin Frei, Domažlice 4 48

18. místo

DO0004 Václav Blažek, ? -2 46

19. místo

DO0077 Vít Volicer, Staňkov 10 45

DO0054 Barbora Baťová, Praha 7 45

DO0036 Antonín Beran, Domažlice 7 45

DO0053 Alena Berková, Blížejov 7 45

DO0046 Ladislav Nauš ml., Osvračín 7 45

DO0071 Tomáš Zitterbart, Hostouň 7 45

DO0024 Petr Holinka, Staňkov 4 45

DO0034 Karel Bečvář, Domažlice 1 45

DO0059 Petr Petr, Hostouň 1 45

DO0043 Bohumil Šůs, Bělá nad Radbuzou 1 45

29. místo

DO0011 Petr Buršík, Nový Kramolín 7 42

DO0047 Ladislav Nauš st., Osvračín 7 42

DO0073 Martin Pešek, Mantov 7 42

DO0067 Ondřej Starinský, Hora Sv. Václava 7 42

DO0021 Jiří Steinbach, Domažlice 7 42

DO0057 Jaroslav Stoklasa st., Hostouň 7 42

DO0066 Ondřej Vránek, Praha-Modřany 7 42

DO0072 Miroslav Zitterbart, Hostouň 7 42

DO0026 Jan Holinka ml., Domažlice 4 42

DO0040 Jaroslav Matějka, Poběžovice 4 42

DO0031 František Šik, Bělá nad Radbuzou 4 42

DO0010 Václav Buršík, Nový Kramolín 1 42

DO0101 Jaroslav Hlavsa, Nevolice 1 42

DO0061 Drahoslav Málek, Horšovský Týn 1 42

43. místo

DO0048 Jiří Frič, Přívozec 4 41

44. místo

DO0003 Ondra Bek, Osvračín 7 40

DO0087 Jaroslava Bečvářová, Domažlice 4 40

46. místo

DO0081 Šárka Forstová, Kdyně 4 39

DO0041 Jaroslav Matějka ml., Poběžovice 4 39

DO0056 Jaroslava Stoklasová, Hostouň 4 39

49. místo

DO0001 Petr Bek ml., Staňkov 1 37

DO0020 Václav Hůtta, Domažlice 1 37

DO0002 Petr Bek st., Staňkov -2 37

52. místo

DO0030 Václav Jonáš, Bělá nad Radbuzou 4 36

DO0103 Michal Mužík, Kanice 1 36

DO0065 Zdeňka Starinská, Hora Sv. Václava 1 36

DO0058 Jaroslav Stoklasa ml., Hostouň 1 36

DO0068 Martina Vránková, Domažlice 1 36

DO0045 Stanislav Hrnčíř, Domažlice -1 36

DO0014 Vlastimil Horský, Poběžovice -2 36

DO0049 Jiří Neumaier, Domažlice -2 36

60. místo

DO0082 Stanislav Kitzberger, Domažlice 4 34

61. místo

DO0009 Věra Buršíková, Nový Kramolín 7 33

DO0023 Jiří Dokoupil, Domažlice 7 33

DO0062 Jan Šašek, Mířkov 4 33

DO0012 Martin Buršík, Nový Kramolín 1 33

65. místo

DO0008 Antonín Bek, Staňkov 1 31

DO0007 Anna Beková, Staňkov 1 31

DO0006 Nikolas Hodoušek, Holýšov 1 31

68. místo

DO0078 Věra Měšťáková, Vránov -2 30

DO0064 Zdeňka Vránková, Domažlice -2 30

70. místo

DO0093 Markéta Janečková, Holýšov 1 29

DO0094 Patrik Suchý st., Holýšov 1 29

72. místo

DO0005 Anna Janečková, Holýšov 4 28

DO0033 Josef Vágner, Kvíčovice -1 28

74. místo

DO0075 Růžena Černá, Domažlice 4 27

DO0076 Monika Hynčíková, Holýšov 4 27

DO0037 Marie Rynešová, Mimov 4 27

DO0088 Pavel Sirový, Dolní Kamenice 4 27

DO0091 Vilém Kaufman, Újezd Sv. Kříže 0 27

79. místo

DO0096 Patrik Suchý ml., Holýšov 4 26

DO0098 Pavla Mayerová, Horní Kamenice 1 26

DO0097 Jiřina Neubauerová, Staňkov 1 26

DO0019 Jiří Anderle ml., Klenčí p.Č. -2 26

83. místo

DO0032 Vladislav Ernst, Staňkov 1 25

DO0102 Jaroslav Mužík, Kanice 1 25

85. místo

DO0089 Karel Šťastný, Újezd Sv. Kříže 0 24

DO0063 Petr Vránek, Domažlice -2 24

87. místo

DO0018 Iva Anderlová, Klenčí pod Čerchovem -1 21

DO0083 Daniel Žáček, Holýšov -5 21

89. místo

DO0104 Květoslava Bartošíková, Třebnice 1 18

DO0090 Václav Brada, Újezd Sv. Kříže 0 18

91. místo

DO0084 Radim Žáček, Holýšov 4 17

DO0085 Kamil Králík, Holýšov -2 17

DO0086 Karel Králík, Holýšov -5 17

94. místo

DO0042 Miloslav Knop, Pec 0 16

95. místo

DO0038 Jan Ryneš, Mimov 1 15

DO0017 Milan Anderle, Klenčí p.Č. -7 15

97. místo

DO0095 Karel Hodoušek, Holýšov -2 14

DO0074 Iva Pešková, Mantov -2 14

99. místo

DO0039 Zdeněk Sláma, Horšovský Týn -1 13

100. místo

DO0029 Liliana Fričová, Přívozec -5 11

101. místo

DO0044 Pavel Votruba, Domažlice 0 10

102. místo

DO0099 Jiří Anderle st., Klenčí p.Č. 1 9

DO0092 Václav Kubáček, Polžice 0 9

104. místo

DO0105 Václav Prokůpek, Lučiště 0 7

105. místo

DO0100 Kamila Anderlová, Klenčí p.Č. -5 6

106. místo

DO0106 Matěj Prokůpek, Lučiště 0 1

107. místo

DO0107 Jiří Prokůpek, Lučiště 0 -2

DO0108 Jiřina Prokůpková, Lučiště 0 -2

CELKOVÉ POŘADÍ - TÝMY:

1. místo STAVRAN 25 195

2. místo JINITOVÉ 29 193

3. místo VIKTORIÁNI 22 189

4. místo BÁRA 28 186

5. místo 4 MUŠKETÝŘI 16 180

6. místo DOKO 22 172

7. místo PLAVÁČCI 13 162

8. místo ŠPEKULÍNI 4 160

9. místo VESELÁ ČTYŘKA 16 156

10. místo BÍLDOVÉ 16 150

11. místo RYBÁŘI 7 121

12. místo REMI 13 110

13. místo ORLOVÉ 4 98

14. místo JEAN 0 78

15. místo RADAKA Holýšov -8 72

16. místo RSC ANDERLECHT Klenčí -15 68

17. místo PROKŮPKOVI 0 4

Autor: Karolína Baborová