Soutěži neohroženě vládne B-tým Slavoje Koloveč, který ještě neztratil ani bod a tentokrát si suverénně vyšlápl na domácí Sokol Zahořany. ´Kolofanti´ gólmanu Haišmanovi nasázeli šest branek a být to v tenise, zazpíval by domácím potupný ´kanár´.

Bodově se zmátořili dosud nulové poslední dva celky tabulky. Hráči Loko Hostouň po remíze 2:2 vyhráli na penalty v Újezdu a fotbalisté Sokola Blížejov doma plichtili 3:3 s druhou Chodskou Lhotou, poté v pokutových kopech soupeři nestačili.

Pocinovice otočily stav a zdolaly těsně Mířkov 2:1 gólem v poslední minutě.

Pocinovice – Mířkov 2:1

Poločas: 1:1. Góly: 43. Jehlík Miroslav, 90. Jehlík Miro-slav – 41. Černý Lukáš. Sudí: Hejda Petr. ŽK: 2:1. Div.: 65.

Zahořany – Koloveč B 0:6

Poločas: 0:2. Góly: 14. Záhrobský Milan, 23. Homolka Tomáš, 62. Danescu Constantin, 65. Danescu Constantin, 67. Homolka Tomáš, 77. Danescu Constantin. Rozhodčí: Uzel Jan. ŽK: 2:2. Diváci: 95.

Újezd – Hostouň 2:2, PK 3:4

Poločas: 0:1. Góly: 47. Nový Pavel, 86. Hůla Lukáš – 39. Slanina Miroslav, 77. Lapský Mojmír (pen.). Sudí: Štěpán Zdeněk. ŽK: 2:2. Diváci: 50.

Blížejov – Chodská Lhota 3:3, PK 2:4

Poločas: 2:0. Góly: 32. Rác Radek, 38. Fischer Robert, 90. Kokaisl Stanislav – 63. Strejc Vojtěch, 66. Koutník Josef, 73. Koutník Josef. Rozhodčí: Paleček Martin. ŽK: 3:2. Diváci: 28.

Bukovec – Poděvousy 1:0

Poločas: 0:0. Góly: 78. Hösl Martin. Rozhodčí: Budka David. ŽK: 2:3. Diváci: 77.