V tabulce střelců máte 12 gólů, kolik byste jich chtěl dát do konce sezony?
Popravdě tabulku střelců nesleduji, ani nepočítám kolik gólů jsem celkem dal. To se vždy dozvím na ukončení sezony (smích). Fotbal je týmový sport, jde hlavně o to, abychom vyhrávali zápasy a umístili se v horní polovině tabulky. Ve třetí třídě jsme v podstatě nováčci, ale myslím si, že jsme se jako tým hodně zlepšili a máme na to se posunout zase výš.

Považujete se za střelce? Jak nejčastěji střílíte góly?
Góly nejčastěji střílím nohou, občas se trefím i hlavou. Pokud jsem v dobré pozici, snažím se skórovat. Ale pokud vidím spoluhráče, který je v lepší gólové pozici, tak nahraji. Jak už jsem říkal, nejde mi o to, dát co nejvíce gólů. Když se kope penalta nebo přímý kop, většinou přenechávám míč spoluhráčům.

20. kolo, KP: Start Tlumačov (žlutozelení) - Holýšov 0:6, 2. dubna 2023.
Holýšov vyhrál nad Tlumačovem. Trenéra Kubeše mrzel faul na Černohorského

Na jakém postu hrajete?Ještě minulý rok, bych vám na tuto otázku odpověděl tam, kde je potřeba (smích). Minulou sezonu, před postupem do třetí třídy, jsem občas i chytal, protože jsme nemohli sehnat brankáře. Teď, když jsme brankáře sehnali, tak se mé místo ustálilo ve střední záloze. Myslím si, že tohle místo mě vyhovuje a baví mě.

Jaký je váš fotbalový životopis, tedy kde jste s fotbalem začínal a jakými kluby jste prošel v mládeži a v mužích?
S fotbalem jsem začínal v Meclově, kde jsem zůstal až do dorostu a kde jsem si občas už zahrál i za muže. V kategorii mužů jsem potom přestoupil do České Kubice. Pak jsme se s kamarády domluvili, že se vrátíme do Luženic, kde jsme vyrůstali a náš cíl byl posunout Luženice do třetí třídy, což se nám povedlo, a věříme, že se časem povede i druhá třída.

Jakou nejvyšší soutěž a kde jste za muže hrál?
I. B třídu za Českou Kubici.


Načítám tabulku ...