"Hrál jsem hroťáka, protože chyběli někteří kluci. Nemyslím si, že se považuju za střelce. Střílení gólů spíš není můj úkol, ale stejně se k tomu nějak dostanu," vysvětlil Dominik Stauber.

31letý odchovanec Jiskry Domažlice dá průměrně sedm osm gólů za sezonu. "Za tuto sezonu bych jich chtěl dát i víc. Minulý rok se mi povedly tři hattricky za sebou," dodal.

Devátá Česká Kubice získala proti Tlumačovu B důležité tři body v boji o záchranu soutěže. "Hráli jsme první jarní zápas. Vedli jsme 3:0, soupeř snížil, takže jsme měli radost, že jsme vyhráli," řekl Stauber.

V Jiskře Domažlice, kam ho na trénink jako malého přivedl otec, vydržel do čtrnácti let. "Nechtěl jsem tam už hrát, protože postupovali výš a výš a už to bylo náročnější. Tak jsem začal hrát na Domažlicku po vesnických klubech. Vystřídal jsem toho hodně. Nejvyšší soutěž jsem hrál I. B třídu v Milavčích a I. A třídu v Tlumačově, ale tam jsem byl asi na dva zápasy," zavzpomínal fotbalista České Kubice.

"V té jsem už pátý rok a nevarbovali mě kluci. Známe se ještě z Jiskry, v Kubici je dobrá parta.

Momentálně potřebujeme nové hráče, protože spousta lidí skončila s fotbalem hlavně kvůli zdraví. Až budeme mít nové hráče, tak bychom mohli vykopat I. B třídu," prohlásil Dominik Stauber.


Načítám tabulku ...