Dosud bodově stoprocentní Sokol Hlohová sice doma od 21. minuty po gólu Lukáše Šilhánka vedl, ale za čtyři minuty vyrovnal všerubský Vlastimil Černý a ve druhé půli hosté utkání ovládli.

Na první místo se tak posunuli hráči Babylonu, kteří na vlastním trávníku zdemolovali neškodný Mutěnín.

Hlohová – Všeruby 2:4

Poločas: 1:1. Góly: 21. Šilhánek Lukáš, 86. Urbánek Stanislav – 25. Černý Vlastimil, 48. Linhart Jan, 60. Vávra Roman, 90. Weber Marek. Rozhodčí: Svičarský Petr. ŽK: 2:1. Diváci: 45.

Staňkov C – H. Týn B 2:4

Poločas: 1:2. Góly: 12. Topinka Marek, 60. Oulík Ondřej – 3. Baláž Robert, 9. Vavřička Petr, 50. Baláž Robert, 90. Vavřička Petr. Rozhodčí: Paleček Martin. ŽK: 0:0. Diváci: 50.

Osvračín B – Luženice 0:3

Poločas: 0:1. Góly: 14. Konop Josef, 49. Sabol Ján, 72. Frček Tomáš. Sudí: Novotný Karel – Ďugel Pavol, Strejcová Tereza. ŽK: 1:2. Diváci: 60.

Babylon – Mutěnín 7:2

Poločas: 2:0. Góly: 17. Hrdlička Michal, 26. Hrdlička Michal, 48. Krejčí Jaromír, 63. Čekal Martin (pen.), 67. Kuník Martin, 70. Čekal Martin, 80. Podskalský Václav – 47. Molčan Mikuláš, 55. Molčan Mikuláš. Rozhodčí: Pareský Václav. ŽK: 0:0. Diváci: 56.

Kout na Šumavě – Oplotec 5:0

Poločas: 3:0. Góly: 1. Hutta Milan, 35. Procházka Tomáš, 45. Hutta Milan, 81. Novák Lukáš, 86. Haas Lukáš. Sudí: Strejcová Tereza. ŽK: 3:3.

Sokol Osvračín (v červeném) - Slovan Kvíčovice (v bílozeleném) 3:1.