Přijel třeba bývalý řízný stoper pražské Sparty a známý bouřlivák Tomáš Řepka, ale například také Karel Rada, Patrik Ježek, Petr Vlček, Martin Fenin, František Dřížďal, Zdeněk Bečka, Peter Grajciar, Pavlové Vaigl s Fořtem, nebo Jaromír Šimr.

Fotbalová exhibice: Slavoj Koloveč - Legendy ČR 4:7.Fotbalová exhibice: společní snímek aktérů zápasu.Zdroj: Jiří Pojar

Role muže s píšťalkou, který měl nad mačem dohled, se ujal zase Pavlín Jirků, známý bývalý ligový rozhodčí, který v září oslaví své již 66. narozeniny. Ten si do Kolovče kromě svého soudcovského umění přibalil také svůj typický knírek a pořádnou dávku smyslu pro humor. Slavnostní výkop duelu mezi domácím Slavojem a legendami ČR, který mimochodem skončil výsledkem 4:7, si vzal na své bedra David Limberský, pro změnu legenda Viktorie Plzeň a stále ještě aktivní fotbalista třetiligových Domažlic.

Výběr hvězd pak vedl trenérský matador Jaromír Mysliveček, který je pouze o deset let mladší než celý fotbalový oddíl Slavoje Koloveč. Domácí borci před slušnou diváckou návštěvou generálku před startem nové sezony v I. B třídě sice prohráli, ale fotbalový svátek si náležitě užili. Navíc pak zvládli i premiéru nováčkovského ročníku v áčkové skupině krajské I. B třídy, když v neděli na domácím hřišti zdolali béčko vejprnické Slavie 4:3. Rozhodující branku střetnutí, ve kterém na trávníku bublal plný hrnec emocí (padlo celkem čtrnáct žlutých karet a tři červené), vstřelil v první minutě nastavení Milan Lucák.

Obránce domažlické rezervy Tomáš Korelus se chvíli po svém zákroku diví, že rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten naštěstí hosté neproměnili.
Trefil to skvěle, chválil stoper Tomáš Korelus mladšího bratra za vítězný gól