Největší drama se odehrálo v Blížejově, kde měl domácí poslední tým tabulky blízko k překvapivému bodovému zisku proti dosud stoprocentnímu vedoucímu B-týmu Kolovče. V samotném závěru se pasovali do role hlavních aktérů oba kapitáni a sudí Jan Zavadil.

V 87. minutě totiž domácí muž s céčkem na rukávu Stanislav Kokaisl vyrovnal na 2:2, ale v první minutě nastavení strhl opět vedení na stranu hostů jejich kapitán Tomáš Homolka. To Kokaisl neunesl, rozběhl se k rozhodčímu, strčil do něj a zasypal ho nadávkami. Za to vyfasoval červenou kartu a na výsledku utkání už se stejně nic nezměnilo…

Pořádný šok pro domácí připravil v Bukovci hostující Mířkov, když se už v prvních třech minutách dostal do dvougólového vedení. Bukovec stačil utkání dovést k remíze, ale na penalty padl.

V Újezdu zápas s Pocinovicemi odřídil mezinárodní a elitní český rozhodčí Pavel Královec z Domažlic.

Chodská Lhota – Poděvousy 2:0

Poločas: 1:0. Góly: 14. Raiser Lukáš, 57. Schwarz Jan. Rozhodčí: Kuška Karel. ŽK: 1:1. Diváci: 45.

Blížejov – Koloveč B 2:3

Poločas: 1:1. Góly: 39. Vilím Patrik, 87. Kokaisl Stanislav – 8. Danescu Constantin, 66. Danescu Constantin, 90.+1. Homolka Tomáš. Rozhodčí: Zavadil Jan. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (90.+1. Kokaisl Stanislav). Diváci: 82.

Bukovec – Mířkov 3:3, PK 1:4

Poločas: 1:3. Góly: 18. Novák Tibor, 68. Vachtl Petr, 72. Vachtl Petr – 1. Kučera Jiří, 3. Šilhavý Zdeněk, 36. Šilhavý Zdeněk. Rozhodčí: Cihlář František. ŽK: 1:2. Diváci: 50.

Újezd – Pocinovice 1:1, PK 5:3

Poločas: 0:0. Góly: 76. Černý Ondřej – 84. Faul Tomáš. Rozhodčí: Královec Pavel. ŽK: 0:1. Diváci: 35.

Zahořany – Hostouň 1:1, PK 4:2

Poločas: 1:0. Góly: 5. Kellner Jan – 88. Lešek Jiří. Rozhodčí: Budka David. ŽK: 0:3. Diváci: 48.