Spartak Kaplice tak na Chodsku vyhrál těsně 1:0. „Prohra mě neskutečně mrzí, náš výkon v první půli si zasloužil minimálně dvě branky," poznamenal trenér domažlických fotbalistek Tomáš Korelus s tím, že i remíza by pro něj byla ztrátou. „Bohužel jsme to nakonec nezvládli," bědoval zklamaný lodivod.

V prvním poločase domažlické fotbalistky vehementně tlačily, ale ze svého náporu nedokázaly vytěžit vůbec nic. „Na začátku jsme se dostali možná do pěti tutovek, ale trestuhodně jsme nedokázali proměnit ani jednu z nich. Do půle jsme měli ještě dvě další, ale ani tam jsme branku nevstřelili. Poločasové skóre mělo být alespoň alespoň 4:1 pro nás," tvrdil mladý kouč Korelus.

Domažlické fotbalistky zahazovaly šance, o bod přišly ve druhé minutě nastavení

„Druhá půle už od nás byla standardní, kdy jsme se nedokázali dostat na půli soupeřek a snad ani ohrozit brankářku Kaplice. V 85. minutě se nám zranila brankářka Mlezivová a musela být vystřídána. Ve druhé minutě nastavení jsme nedokázali za vápnem pokrýt soupeřku, která se dostala ke střele a rozhodla zápas," pokrčil rameny Korelus, kouč aktuálně šestého týmu divizní tabulky.

TJ Jiskra Domažlice - TJ Spartak Kaplice 0:1

Poločas: 0:0. Branka: 90+2. Bartoníčková. Rozhodčí: Maier - Budka, Švičarský. ŽK: 0:1 (83. Straková). Diváci: 100. Hřiště: SA Střelnice. Sestava TJ Jiskra Domažlice: Mlezivová - Tauerová, Vyskotová, Maierová, Kovaříková, Strádalová, Švecová, Budková, Horalová, Vlčková, Váchalová. Hráčky na střídání: Baláková, Chmelíková. Trenér: Tomáš Korelus. Sestava TJ Spartak Kaplice: Klomfarová - Jedličková, Pešadíková, Tošilová, Matoušková, Petříková, Čaňková, Vávrová, Kováříková, Straková, Bartoníčková. Hráčky na střídání: Krátká, Chvalová, Pártlová, Jedličková. Trenér: Jakub Toth.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...