Deník pro letošní jaro přichází se soutěží, v níž společně se čtenáři budeme hledat nejpopulárnějšího fotbalistu v každém českém okrese. Ten domažlický nevyjímaje.

Princip hry? Jednoduchý.

V každém regionu, tedy v každém okrese a lokálním Deníku, dostane šanci soutěžit o titul jedenáct aktivních hráčů z výkonnostního fotbalu. Dostane se na sportovce z nejrůznějších úrovní.

Základní výběr deseti jmen provedli sportovní redaktoři Deníku – z části i na základě konzultací s funkcionáři či trenéry.

Ovšem pozor – i vy (příznivci, kamarádi, příbuzní, nebo nezaujatí fanoušci fotbalu) máte šanci do této ankety protlačit svého favorita jako jedenáctého nominovaného hráče! Dnes ale naposledy!

Nominaci od čtenářů přijímáme na emailové adrese fotbalista2021@denik.cz do 23. března, 23:59 hodin.

Uveďte vždy jméno hráče a tým, kde působí. Do finální jedenáctky okresu postoupí hráč s nejvíce nominacemi.

Samotná soutěž se formou ankety rozjede 30. března na webu Domažlického deníku. Vítěz se může těšit na odměnu a hlavně získá titul a novinovou plaketu.

Polsko, země zaslíbená jako by pro Tomáše Pekharta byla. V roce 2012 si tady zahrál na Euru, teď střílí góly za Legii Varšava. A zítra tady může za národní tým nastoupit proti Estonsku.
Fotbalista Pekhart vyrovnal v Polsku legendu Legie

Nominace deseti hráčů od Domažlického deníku:

Petr Došlý (Jiskra Domažlice): Třicetiletý kanonýr, aktuálně na čele tabulky střelců třetí ligy, který na našem okrese zažil před deseti lety i ´zlatou klubovou éru´ Slavoje Koloveč.

Petr Mužík (Jiskra Domažlice): Čtyřiatřicetiletý kapitán a na hřišti ´mozek´ Chodů v ČFL se skvělým zahráváním standardních situací, přehledem ve hře.

Egon Vůch (Jiskra Domažlice): Třicetiletý bouřlivák na trávníku i v civilním životě, rebel s tuzemskou i zahraniční prvoligovou minulostí, který v každém zápase fanoušky baví.

Jan Havlíček (ZD Meclov): Čerstvě třicetiletý odchovanec Horšovského Týna se vrátil po úspěšných letech v Německu a v barvách Meclova teď vládne střelcům krajského přeboru.

Pavel Trhlík (TJ Holýšov): ´Nesmrtelný´ Pedro, třiačtyřicetiletý pilíř zadních řad, jenž za téměř třicet let mezi dospělými nosil dres pouze dvou týmů – Staňkova a Holýšova.

Václav Šperl (TJ Holýšov): Pětatřicetiletý nositel slavného střeleckého jména je dravý fotbalový hroťák s osmi góly na aktuálně druhé příčce kanonýrů krajského přeboru.

Radek Šindelář (Start Tlumačov): Devětatřicetiletý obránce má na kontě jak nedávný postup áčka Tlumačova do krajského přeboru, tak i jako kouč cestu dorostu Domažlic do divize.

Pavel Gust (FK Staňkov): Jako pravý vůdce stál osmatřicetiletý stoper v čele staňkovské vítězné jízdy oblastními soutěžemi, které vrátily klub mezi krajskou fotbalovou elitu.

Pavel Jarina (Start Bělá n.R.): Šestadvacetiletý kanonýr s přezdívkou Jerry gólově táhne nedávného nováčka I.A třídy do horních pater tabulky a vede i tabulku střelců soutěže.

Miloslav Duchoň (Slavoj Koloveč): Věrnost až za hrob ctí čtyřicetiletý univerzál, který v dresu Slavoje prošel během patnácti let všechny soutěže od okresního přeboru až po divizi.

Konec nominací: 23. března 2021 23:59

Start hlasování: 30. března 2021 00:01

Konec hlasování: 30. dubna 2021 23:59

Cena pro vítěze: Volná sázenka na 1000 korun od Fortuny