O celkovém vítězi nejvyšší ze čtyř tříd Davis Cupu a postupujícím do zářijového oblastního finále soutěže (Sokol Babylon A) bylo rozhodnuto již kolo před koncem, stejně jako o vítězi a postupujícím ze II. třídy (TK Poběžovice B), vítězi a postupujícím ze III. třídy (TJ Mimov) a sestupujícím ze III. třídy (SK Šumava Domažlice C). Zbylé otazníky vyřešily až dohrávaná utkání.

I. TŘÍDA:

Podle očekávání si kolovečtí tenisté hladce poradili s posledním ´déčkem´ domažlické Šumavy a posunuli se na konečnou bronzovou příčku.

Poražení bez vítězství v sezoně sestupují do II. třídy.

Okresním přeborníkem se stali hráči Sokola Babylon A.

Šumava Domažlice D – Koloveč 0:5 Hůtta – Hájek 6/4 2/6 0/6; Votava – Lukáš Hruška 3/6 2/6; Hůtta, Steinbach – Hájek, J. Hruška 6/4 2/6; Steinbach – Lukáš Hruška 5/7 0/6; Votava. – Hájek 6/7 2/6.

Jekyll&Hyde Domažlice – Staňkov A 4:1 Šindelář – Ně-mec 6/1 6/4; Havlovic – Cenefels 4/6 6/7 (2); Pivoňka, Šindelář – Varta, Šleis 7/5 6/4; Havlovic – Varta 6/2 6/4; Pivoňka – Šleis 6/3 6/1.

1. Sokol Babylon A⋌ 7 7 0 28: 5 14

 2. TK Horšovský Týn A⋌ 7 6 1 22: 6 13

 3. Slavoj Koloveč⋌ 7 4 3 20:15 11

 4. TK Hlohovčice⋌ 7 4 3 18:16 11

 5. TJ Holýšov B⋌ 7 3 4 15:17 10

 6. Jekyll&Hyde Domažlice⋌ 7 3 4 14:17 10

 7. SK Staňkov A⋌ 7 1 6  8:25  8

 8. SK Šumava Domažlice D⋌ 7 0 7  5:29  7

II. TŘÍDA:

II. třída měla na programu největší porci dohrávek, celkem pět.

Tři z nich se týkaly posledního týmu tabulky Spartaku Klenčí a všechny byly pro tento celek úspěšné. Znamenalo to posun až do horní poloviny tabulky na čtvrté místo.

Po těsné porážce 2:3 se Sokolem Díly opouštějí II. třídu směrem dolů tenisté Sokola Prapořiště, kteří v sedmi zápasech nepoznali radost z vítězství.

Klenčí – Mrákov 4:1 Hána – Horák 6/0 6/0; Vejmelka ml. – M. Stýskal 1/6 1/6; Kuneš, Vejmelka st. – M. Stýskal, Palovič 6/4 6/4; Hána – M. Stýskal 1/6 7/5 6/1; Kuneš – Dufek 6/1 6/3.

Šumava Domažlice A Jelen – Mrákov 2:3 Hanáčík – Horák 6/1 6/4; Veselý – M. Stýskal 2/6 4/6; Hanáčík, Novák – Horák, Jirotka 7/5 6/2; Pachl – Dufek 2/6 1/6; Novák – Jirotka 6/4 4/6 2/6.

Díly – Prapořiště 3:0 V. Buršík – Judák ml. 6/4 6/4; M. Buršík – Černý 6/1 6/2; Kuželka, Kuneš – Pálka, Kohout 6/3 6/4.

Babylon B – Klenčí 2:3 Konop – Vejmelka 5/7 2/6; Čapek – Hána 6/3 7/6 (4); Pejsa, Konop – P. Pajma, M. Pajma 4/6 3/6; Pejsa – P. Pajma 4/6 4/6; Čapek – M. Pajma 6/4 6/3.

Klenčí – Díly 3:2 Hána – Kuneš 6/3 6/2; Vejmelka ml. – V. Buršík 7/6 3/6 4/6; Hána, Pajma – Kuneš, Kuželka 7/6 6/4; Pajma – Kuželka 6/4 7/5; Hána – V. Buršík 5/7 5/7.

 1. TK Poběžovice B⋌ 7 7 0 27: 3 14

 2. Sokol Babylon B⋌ 7 5 2 23:12 12

 3. Sokol Kdyně A⋌ 7 5 2 17: 8 12

 4. Spartak Klenčí p.Č.⋌ 7 4 3 16:16 11

 5. SK Šumava Domažlice A⋌ 7 3 4 16:16 10

 6. Sokol Díly⋌ 7 2 5 10:18  9

 7. Sokol Mrákov⋌ 7 2 5 10:23  9

 8. Sokol Prapořiště⋌ 7 0 7  4:27  7

III. TŘÍDA:

Ve III. třídě nebyly na programu žádné dohrávky.

1. TJ Mimov⋌ 5 4 1 16: 8  9

 2. SK Šumava Domažlice B⋌ 5 4 1 15: 9  9

 3. TJ Holýšov C⋌ 5 3 2 14:11  8

 4. TK Horšovský Týn B⋌ 5 2 3 11:13  7

 5. SK Staňkov B⋌ 5 1 4 10:15  6

 6. SK Šumava Domažlice C⋌ 5 1 4  8:17  6

IV. TŘÍDA:

Vedoucí kdyňské ´béčko´ potvrdilo roli favorita a hladkou výhrou nad posledním MAPE Domažlice potvrdilo svůj postup o třídu výše.

Kdyně B – MAPE Domažlice 5:0 Stodola – Bureš 6/0 6/0; Horejš – Tulačka 6/3 6/3; Stodola, Suchý – Roubalová, Bufka M. 6/0 6/0; Horejš – Bufka M. 6/2 6/4; Stodola – Bufka J. 6/2 6/0.

Loosers Domažlice – Horní Kamenice 5:0 Beránek – Hána 6/4 skreč Hána; Vencel – Kocour 6/1 6/4; Kadlčík, Bozděch – Kocour, Peňázová 6/1 6/7 (7) 7/6 (3); Vencel – Ticháček 6/0 6/2; pátý singl skreč Horní Kamenice.

Poběžovice C – Holýšov D 3:2 Kuneš – Bogner 0/6 1/6; M. Hutta – Dvorský 6/0 6/1; M. Hutta, Š. Ledvina – Matějíčková, Rauchová 6/1 6/0; Š. Ledvina – Bogner 4/6 2/6; Kuneš – Gütter 6/3 4/6 6/4.

Šumava Domažlice E Prazdroj – Holýšov D 2:3 J. Pachl – Bogner 1/6 0/6; J. Hanačík – Dvorský 7/5 6/1; Dopita, J. Pachl – Rauchová, Matějíčková 7/5 6/4, závěrečné singly skreč Šumava E.

1. Sokol Kdyně B⋌ 6 6 0 24: 4 12

 2. Loosers Domažlice⋌ 6 5 1 22: 8 11

 3. Sokol Horní Kamenice⋌ 6 4 2 16:10 10

 4. TK Poběžovice C⋌ 6 3 3 15:15  9

 5. TJ Holýšov D⋌ 6 2 4 14:16  8

 6. SK Šumava Domažlice E⋌ 6 1 5  6:22  7

 7. MAPE Domažlice⋌ 6 0 6  4:26  6