Vítězem se stal Jiří Neumaier z Domažlic, který získal třináct bodů.

Stejně jako vítěz získalo třináct bodů dalších pět tipujících, a tak opět přišla ke slovu Supertrefa.

Jaroslav Matějka z Poběžovic si v redakci Domažlického deníku vyzvedl odměnu za vítězství ve třetím kole Tip ligy.Zdroj: Deník / Petra MlnaříkováVe víkendových zápasech Tip ligy padlo hodně gólů, celkem 51, a vítězný Jiří Neumaier tipoval 45. Všichni ostatní byli od správného počtu vzdáleni více (Vít Volicer 44, Ondřej Bušek 40, Soňa Bušková 39, Václav Buršík a nováček soutěže Květoslava Bartošíková shodně 38).

Odměnu pro vítěze jednotlivých kol je možné vyzvednout v redakci Domažlického deníku v pracovní dny od 9 do 16 hodin nebo po telefonické domluvě (tel.: 602 661 175).

Tipovat je možné i přes internet na webové adrese www.denik.cz/tipliga.

Do podzimní Tip ligy Domažlického deníku se zatím zapojilo 104 hráčů a 16 čtyřčlenných týmů.

Správné výsledky zápasů 4. kola Tip ligy

1. SK Rakovník – Jiskra Domažlice 3:4 2

2. Start Tlumačov – Slavia Vejprnice 3:2 1

3. ZD Meclov – FC Chotíkov 1932 4:0 1

4. Start Bělá n.R. – SK Petřín Plzeň B 0:3 2

5. TJ Chodský Újezd – Sokol Postřekov 1:1 0

6. Dynamo H. Týn – SK Krchleby 1921 5:1 1

7. Hraničář Č. Kubice – Slavoj Koloveč 3:2 1

8. Sokol Poděvousy – Sokol Zahořany 1:1 0

9. Sokol Všeruby – Dynamo H. Týn B 4:3 1

10. Bohemians Praha – Jiskra Domažlice ženy 10:0 1

Supertrefa (celkový počet gólů v uvedených utkáních) = 51

CELKOVÉ POŘADÍ PO 4. KOLE:

JEDNOTLIVCI

1. místo

DO0069 Jiří Marek, Hostouň 10 45

2. místo

DO0079 Ondřej Bušek, Staňkov 13 42

DO0060 Jan Kvasnička, Mířkov 10 42

DO0043 Bohumil Šůs, Bělá nad Radbuzou 10 42

5. místo

DO0010 Václav Buršík, Nový Kramolín 13 39

DO0080 Soňa Bušková, Staňkov 13 39

DO0013 Luboš Černý, Poběžovice 10 39

DO0050 Martin Frei, Domažlice 7 39

DO0061 Drahoslav Málek, Horšovský Týn 7 39

DO0070 Věra Marková, Hostouň 7 39

11. místo

DO0049 Jiří Neumaier, Domažlice 13 36

DO0036 Antonín Beran, Domažlice 10 36

DO0051 Miloslav Sláma, Tasnovice 10 36

DO0015 Martin Pekhart, Drahotín 7 36

DO0016 Jiří Pekhart, Drahotín 7 36

DO0059 Petr Petr, Hostouň 7 36

DO0034 Karel Bečvář, Domažlice 4 36

DO0014 Vlastimil Horský, Poběžovice 4 36

19. místo

DO0035 Jana Beranová, Domažlice 10 33

DO0011 Petr Buršík, Nový Kramolín 10 33

DO0022 Pavel Kruml, Domažlice 10 33

DO0055 Petra Lehmann, Domažlice 7 33

DO0052 Karel Lehmann, Domažlice 7 33

DO0041 Jaroslav Matějka ml., Poběžovice 7 33

DO0046 Ladislav Nauš ml., Osvračín 7 33

DO0081 Šárka Forstová, Kdyně 4 33

DO0040 Jaroslav Matějka, Poběžovice 1 33

DO0065 Zdeňka Starinská, Hora Sv. Václava -2 33

DO0068 Martina Vránková, Domažlice -2 33

30. místo

DO0008 Antonín Bek, Staňkov 7 31

DO0007 Anna Beková, Staňkov 7 31

DO0006 Nikolas Hodoušek, Holýšov 7 31

DO0020 Václav Hůtta, Domažlice 7 31

34. místo

DO0077 Vít Volicer, Staňkov 13 30

DO0027 Jan Holinka st., Domažlice 10 30

DO0078 Věra Měšťáková, Vránov 10 30

DO0073 Martin Pešek, Mantov 10 30

DO0064 Zdeňka Vránková, Domažlice 10 30

DO0054 Barbora Baťová, Praha 7 30

DO0053 Alena Berková, Blížejov 7 30

DO0031 František Šik, Bělá nad Radbuzou 4 30

DO0057 Jaroslav Stoklasa st., Hostouň 1 30

DO0056 Jaroslava Stoklasová, Hostouň 1 30

DO0030 Václav Jonáš, Bělá nad Radbuzou -2 30

45. místo

DO0045 Stanislav Hrnčíř, Domažlice 10 29

46. místo

DO0004 Václav Blažek, ? 4 28

DO0005 Anna Janečková, Holýšov 4 28

DO0087 Jaroslava Bečvářová, Domažlice 1 28

49. místo

DO0021 Jiří Steinbach, Domažlice 10 27

DO0072 Miroslav Zitterbart, Hostouň 7 27

DO0067 Ondřej Starinský, Hora Sv. Václava 4 27

DO0066 Ondřej Vránek, Praha-Modřany 4 27

DO0025 Denisa Levá, Staňkov 1 27

DO0058 Jaroslav Stoklasa ml., Hostouň 1 27

DO0071 Tomáš Zitterbart, Hostouň 1 27

DO0028 Václav Landrgott, Bělá nad Radbuzou -2 27

57. místo

DO0094 Patrik Suchý st., Holýšov 10 26

58. místo

DO0082 Stanislav Kitzberger, Domažlice 1 25

59. místo

DO0017 Milan Anderle, Klenčí p.Č. 10 24

DO0012 Martin Buršík, Nový Kramolín 7 24

DO0009 Věra Buršíková, Nový Kramolín 7 24

DO0024 Petr Holinka, Staňkov 7 24

DO0026 Jan Holinka ml., Domažlice 7 24

DO0037 Marie Rynešová, Mimov 7 24

DO0033 Josef Vágner, Kvíčovice -2 24

66. místo

DO0029 Liliana Fričová, Přívozec 7 23

DO0098 Pavla Mayerová, Horní Kamenice 7 23

DO0097 Jiřina Neubauerová, Staňkov 7 23

DO0048 Jiří Frič, Přívozec 4 23

DO0086 Karel Králík, Holýšov 0 23

71. místo

DO0019 Jiří Anderle ml., Klenčí p.Č. 10 21

DO0018 Iva Anderlová, Klenčí pod Čerchovem 4 21

DO0063 Petr Vránek, Domažlice 4 21

DO0075 Růžena Černá, Domažlice 1 21

DO0023 Jiří Dokoupil, Domažlice 1 21

DO0076 Monika Hynčíková, Holýšov 1 21

DO0047 Ladislav Nauš st., Osvračín 1 21

DO0089 Karel Šťastný, Újezd Sv. Kříže 0 21

79. místo

DO0093 Markéta Janečková, Holýšov 7 20

DO0042 Miloslav Knop, Pec 7 20

DO0083 Daniel Žáček, Holýšov 0 20

82. místo

DO0002 Petr Bek st., Staňkov 7 19

83. místo

DO0103 Michal Mužík, Kanice 10 18

DO0101 Jaroslav Hlavsa, Nevolice 7 18

DO0102 Jaroslav Mužík, Kanice 4 18

86. místo

DO0095 Karel Hodoušek, Holýšov 7 17

DO0074 Iva Pešková, Mantov 7 17

DO0096 Patrik Suchý ml., Holýšov 7 17

89. místo

DO0001 Petr Bek ml., Staňkov 10 16

DO0003 Ondra Bek, Osvračín 4 16

91. místo

DO0038 Jan Ryneš, Mimov 4 15

DO0062 Jan Šašek, Mířkov 1 15

DO0091 Vilém Kaufman, Újezd Sv. Kříže 0 15

DO0088 Pavel Sirový, Dolní Kamenice 0 15

95. místo

DO0104 Květoslava Bartošíková, Třebnice 13 13

DO0100 Kamila Anderlová, Klenčí p.Č. 10 13

DO0032 Vladislav Ernst, Staňkov 4 13

98. místo

DO0090 Václav Brada, Újezd Sv. Kříže 0 12

99. místo

DO0039 Zdeněk Sláma, Horšovský Týn 0 10

100. místo

DO0085 Kamil Králík, Holýšov 0 8

DO0084 Radim Žáček, Holýšov 0 8

102. místo

DO0099 Jiří Anderle st., Klenčí p.Č. 4 7

103. místo

DO0092 Václav Kubáček, Polžice 0 6

104. místo

DO0044 Pavel Votruba, Domažlice 0 3

TÝMY

1. místo 4 MUŠKETÝŘI 28 147

2. místo STAVRAN 49 141

3. místo JINITOVÉ 25 138

4. místo BÁRA 28 126

5. místo PLAVÁČCI 10 123

6. místo RYBÁŘI 25 121

7. místo BÍLDOVÉ 37 120

VESELÁ ČTYŘKA 4 120

9. místo DOKO 28 112

10. místo VIKTORIÁNI 25 105

11. místo REMI 19 89

12. místo ORLOVÉ 31 80

13. místo ŠPEKULÍNI 25 79

RSC ANDERLECHT Klenčí 34 79

15. místo RADAKA Holýšov 0 59

16. místo JEAN 0 54

Autor: Karolína Baborová