I přesto, že utkání v Horšovském Týně bylo po první půli vyrovnané a bez branek, domácí si vedení a následnou výhru zajistili nejdříve trefeným pokutovým kopem Jindřicha Svárovského a později přesnou trefou Michala Steinera. Hráči České Kubice tentokrát recept na góly nenalezly. Ještě více vyrovnané bylo utkání béček Kolovče a Postřekova. První jmenovaný sice po první půli o jednu branku vedl, v 71. minutě ovšem došlo na pokutový kop, při kterém se Josef Váchal nemýlil. Postřekov se nakonec ukázal lepší na následujících pokutových kopech. Bod ze zápasu ovšem Kolovči stačil na to, aby přeskočila Českou Kubici a do dalšího kola si zajistila třetí příčku. Pro fanoušky domažlického okresního přeboru nejspíše nebude velkým překvapením, že Klenčí si i nadále drží svou sto procentní bilanci a neporazitelnost. Tentokrát si poradilo na hřišti Osvračína. Do klubu hattrickových hráčů se po víkendu přidal Jindřich Franek.

Výsledky utkání II. třídy

SRBY – MECLOV B 2:2 (PK5:4)
Poločas: 1:2. Branky: 27. Mothejzík, 51. Frei – 21. Svoboda, 26. Vlasák. Rozhodčí: Paleček – Plánička, Mareš. ŽK: 0:2. Diváci: 100.

OSVRAČÍN – KLENČÍ 2:6
Poločas: 1:2. Branky: 28. Černý, 76. Bukovský – 3. Čech, 16., 46., 74. Franek, 86. Čipera, 87. Mifek. Rozhodčí: Habada – Nauš, Čech. ŽK: 1:1. Diváci: 60.

KVÍČOVICE – TLUMAČOV B 3:1
Poločas: 2:1. Branky: 10. Klesa, 37., 60. Mleziva – 45. Kafka. Rozhodčí: Svičarský – Majer, Kalenda. ŽK: 5:0. ČK: 69. Červeňák (Kvíčovice). Diváci: 35.

HORŠOVSKÝ TÝN – ČESKÁ KUBICE 2:0
Poločas: 0:0. Branky: 60. Svárovský, 86. Steiner. Rozhodčí: Kubec – Šporer, Novotný. ŽK: 3:3. Diváci: 60.

KDYNĚ B – BLÍŽEJOV 3:0
Poločas: 1:0. Branky: 3. Hula, 58. Kubec, 62. Kratochvíl. Rozhodčí: Hálek – Trumpeš, Svoboda. ŽK: 2:1. Diváci: 40

MRÁKOV B – POBĚŽOVICE 3:0
Poločas: 2:0. Branky: 5. Spörl, 23. Mlynář, 78. Rojt. Rozhodčí: Hejda – Rada, Habada. ŽK: 1:3. Diváci: 70.

POSTŘEKOV B – KOLOVEČ B 2:2 (PK 3:2)
Poločas: 1:2. Branky: 15. Ledvina, 71. Váchal – 2. Hranai, 5. Kněz. Rozhodčí: Novotný – Zelenka, Šesták. ŽK: 4:1. Diváci: 35.