V posledním 13. kole suverénně vyhrál Miloslav Sláma z Tasnovic, který v něm jako jediný získal devatenáct bodů. Nejbližší pronásledovatele nechal za sebou o plných šest bodů.

Vítězný kupon obsahoval devět správných tipů na vítěze a pouze jedenkrát se Miloslav Sláma netrefil. „Ze zásady nedávám remízy, ale je jasné, že někdy se na hřišti také musí nerozhodný výsledek urodit,“ objasňuje důvod, proč nemohl trefit všechna utkání správně. Na třetím řádku totiž Švýcaři se Španěly remizovali 1:1…

Správné výsledky zápasů 13. kola Tip ligy:

1. Portugalsko – Francie LN A 0:1 2

2. Švédsko – Chorvatsko LN A 2:1 1

3. Švýcarsko – Španělsko LN A 1:1 0

4. Belgie – Anglie LN A 2:0 1

5. Itálie – Polsko LN A 2:0 1

6. Slovensko – Skotsko LN B 1:0 1

7. Česko – Izrael LN B 1:0 1

8. Wales – Irsko LN B 1:0 1

9. Gruzie – Arménie LN C 1:2 2

10. Malta – Andorra LN D 3:1 1

Supertrefa (celkový počet gólů v uvedených utkáních) = 20.

CELKOVÉ POŘADÍ

I přes nezaviněné peripetie se zastavením amatérských fotbalových soutěží se na rozdíl od jara podařilo podzimní Tip ligu udržet při životě a odehrát kompletních třináct kol. V těch závěrečných už na řadu přišla utkání zahraničních nejvyšších lig a dokonce i reprezentační zápasy v Lize národů UEFA.

Do podzimní Tip ligy Domažlického deníku se zapojilo celkem 109 hráčů a 17 čtyřčlenných týmů.

A z nich se nakonec v jednotlivcích vyloupla trojice nejlepších tipérů v pořadí Pavel Kruml (Domažlice) se 116 body, Jiří Marek (Hostouň) se 108 body a Ondřej Bušek (Staňkov) se 107 body.

Tito hráči se podělí o odměny v čele se sudem piva Gambrinus pro celkového vítěze Pavla Krumla. Žízeň však nebude mít ani druhý v pořadí Jiří Marek, neboť jeho tým Jinitové vyhrál stejnou cenu! Spolu s ním vítěznou sestavu tvořili Věra Marková. Miroslav Zitterbart a Tomáš Zitterbart. Systém předání výher bude ještě upřesněn.

JEDNOTLIVCI

1. místo

DO0022 Pavel Kruml, Domažlice 10 116

2. místo

DO0069 Jiří Marek, Hostouň 7 108

3. místo

DO0079 Ondřej Bušek, Staňkov 7 107

4. místo

DO0051 Miloslav Sláma, Tasnovice 19 103

5. místo

DO0080 Soňa Bušková, Staňkov 7 101

6. místo

DO0010 Václav Buršík, Nový Kramolín 13 98

DO0025 Denisa Levá, Staňkov 10 98

8. místo

DO0015 Martin Pekhart, Drahotín 13 95

DO0021 Jiří Steinbach, Domažlice 10 95

10. místo

DO0001 Petr Bek ml., Staňkov 10 93

11. místo

DO0016 Jiří Pekhart, Drahotín 10 92

DO0072 Miroslav Zitterbart, Hostouň 10 92

DO0035 Jana Beranová, Domažlice 7 92

DO0060 Jan Kvasnička, Mířkov 7 92

DO0070 Věra Marková, Hostouň 7 92

16. místo

DO0071 Tomáš Zitterbart, Hostouň 4 87

17. místo

DO0059 Petr Petr, Hostouň 7 86

DO0087 Jaroslava Bečvářová, Domažlice 5 86

19. místo

DO0034 Karel Bečvář, Domažlice 5 85

20. místo

DO0027 Jan Holinka st., Domažlice 7 83

DO0014 Vlastimil Horský, Poběžovice 7 83

DO0028 Václav Landrgott, Bělá n.R. 7 83

DO0057 Jaroslav Stoklasa st., Hostouň 7 83

DO0024 Petr Holinka, Staňkov 4 83

25. místo

DO0002 Petr Bek st., Staňkov 7 81

26. místo

DO0011 Petr Buršík, Nový Kramolín 13 80

DO0036 Antonín Beran, Domažlice 7 80

DO0013 Luboš Černý, Poběžovice 7 80

DO0026 Jan Holinka ml., Domažlice 7 80

DO0046 Ladislav Nauš ml., Osvračín 7 80

31. místo

DO0009 Věra Buršíková, Nový Kramolín 13 78

32. místo

DO0077 Vít Volicer, Staňkov 13 77

DO0056 Jaroslava Stoklasová, Hostouň 10 77

DO0065 Zdeňka Starinská, Hora Sv. Václava 7 77

DO0068 Martina Vránková, Domažlice 7 77

DO0067 Ondřej Starinský, Hora Sv. Václava 4 77

DO0066 Ondřej Vránek, Praha-Modřany 4 77

38. místo

DO0048 Jiří Frič, Přívozec 7 76

39. místo

DO0004 Václav Blažek, ? 4 75

40. místo

DO0023 Jiří Dokoupil, Domažlice 10 74

DO0062 Jan Šašek, Mířkov 10 74

DO0101 Jaroslav Hlavsa, Nevolice 7 74

DO0052 Karel Lehmann, Domažlice 7 74

DO0040 Jaroslav Matějka, Poběžovice 7 74

DO0050 Martin Frei, Domažlice 2 74

46. místo

DO0055 Petra Lehmann, Domažlice 7 72

DO0030 Václav Jonáš, Bělá nad Radbuzou 5 72

48. místo

DO0049 Jiří Neumaier, Domažlice 10 71

DO0054 Barbora Baťová, Praha 7 71

DO0053 Alena Berková, Blížejov 7 71

DO0047 Ladislav Nauš st., Osvračín 7 71

52. místo

DO0020 Václav Hůtta, Domažlice 10 69

DO0073 Martin Pešek, Mantov 7 69

54. místo

DO0012 Martin Buršík, Nový Kramolín 10 68

DO0103 Michal Mužík, Kanice 10 68

DO0058 Jaroslav Stoklasa ml., Hostouň 10 68

DO0041 Jaroslav Matějka ml., Poběžovice 7 68

58. místo

DO0003 Ondra Bek, Osvračín 4 66

59. místo

DO0031 František Šik, Bělá nad Radbuzou 7 65

60. místo

DO0033 Josef Vágner, Kvíčovice 10 64

61. místo

DO0008 Antonín Bek, Staňkov 10 63

DO0007 Anna Beková, Staňkov 10 63

DO0006 Nikolas Hodoušek, Holýšov 10 63

DO0075 Růžena Černá, Domažlice 7 63

65. místo

DO0098 Pavla Mayerová, Horní Kamenice 7 61

66. místo

DO0088 Pavel Sirový, Dolní Kamenice 13 60

DO0076 Monika Hynčíková, Holýšov 7 60

68. místo

DO0061 Drahoslav Málek, Horšovský Týn 1 59

DO0043 Bohumil Šůs, Bělá nad Radbuzou 0 59

70. místo

DO0094 Patrik Suchý st., Holýšov 7 58

DO0093 Markéta Janečková, Holýšov 4 58

72. místo

DO0038 Jan Ryneš, Mimov 13 57

DO0102 Jaroslav Mužík, Kanice 10 57

DO0032 Vladislav Ernst, Staňkov 0 57

75. místo

DO0097 Jiřina Neubauerová, Staňkov 4 55

76. místo

DO0104 Květoslava Bartošíková, Třebnice 7 54

77. místo

DO0082 Stanislav Kitzberger, Domažlice 4 53

78. místo

DO0019 Jiří Anderle ml., Klenčí p.Č. 10 52

DO0096 Patrik Suchý ml., Holýšov 7 52

80. místo

DO0005 Anna Janečková, Holýšov 4 51

81. místo

DO0018 Iva Anderlová, Klenčí pod Čerchovem 13 50

DO0078 Věra Měšťáková, Vránov 13 50

DO0064 Zdeňka Vránková, Domažlice 13 50

DO0085 Kamil Králík, Holýšov 10 50

85. místo

DO0092 Václav Kubáček, Polžice 13 48

86. místo

DO0084 Radim Žáček, Holýšov 10 47

87. místo

DO0091 Vilém Kaufman, Újezd Sv. Kříže 7 46

88. místo

DO0083 Daniel Žáček, Holýšov 7 45

89. místo

DO0037 Marie Rynešová, Mimov 1 42

90. místo

DO0099 Jiří Anderle st., Klenčí p.Č. 13 41

DO0086 Karel Králík, Holýšov 10 41

DO0017 Milan Anderle, Klenčí p.Č. 7 41

93. místo

DO0095 Karel Hodoušek, Holýšov 7 40

94. místo

DO0081 Šárka Forstová, Kdyně 0 39

DO0045 Stanislav Hrnčíř, Domažlice 0 39

96. místo

DO0100 Kamila Anderlová, Klenčí p.Č. 13 38

DO0074 Iva Pešková, Mantov 7 38

98. místo

DO0090 Václav Brada, Újezd Sv. Kříže 4 36

99. místo

DO0042 Miloslav Knop, Pec 13 35

100. místo

DO0089 Karel Šťastný, Újezd Sv. Kříže 1 29

DO0063 Petr Vránek, Domažlice 1 29

102. místo

DO0029 Liliana Fričová, Přívozec 10 25

103. místo

DO0039 Zdeněk Sláma, Horšovský Týn 8 17

104. místo

DO0044 Pavel Votruba, Domažlice 0 10

105. místo

DO0105 Václav Prokůpek, Lučiště 0 7

106. místo

DO0106 Matěj Prokůpek, Lučiště 0 1

107. místo

DO0107 Jiří Prokůpek, Lučiště 0 -2

DO0108 Jiřina Prokůpková, Lučiště 0 -2

DO0109 Milan Šatra, Domažlice 0 -2

TÝMY

1. místo JINITOVÉ 28 379

2. místo DOKO 40 354

3. místo 4 MUŠKETÝŘI 37 350

4. místo VIKTORIÁNI 28 344

5. místo STAVRAN 40 335

6. místo BÍLDOVÉ 49 324

7. místo ŠPEKULÍNI 25 315

8. místo PLAVÁČCI 34 314

9. místo VESELÁ ČTYŘKA 22 308

10. místo BÁRA 28 288

11. místo RYBÁŘI 34 240

12. místo REMI 28 230

13. místo ORLOVÉ 25 208

14. místo RADAKA Holýšov 37 183

15. místo RSC ANDERLECHT Klenčí 43 181

16. místo JEAN 25 159

17. místo PROKŮPKOVI 0 4

Karolína Baborová