"Mně je jedno, kdo vstřelí gól. Hlavně, abychom vyhrávali. Čtyři góly v jednom utkání jsem ještě nedal. Proti Bělé mi kluci prostrčili balon a z půlky hřiště jsem běžel sám na bránu nebo jsem stál tam, kde jsem měl být," řekl Suchý.

Třiadvacetiletý střední záložník či útočník nebývá pravidelně na čele tabulky střelců. "Ale dvě sezony zpět jsem také byl v popředí," dodal fotbalista Meclova.

V Meclově Suchý ještě zažil krajský přebor, ze kterého se po pandemii covidu-19 klub odhlásil a propadl se až do I. B třídy. "Tehdy se řeklo, že se bude hrát s místními hráči, takže jsem nechtěl z Meclova utíkat. První sezonu to nevypadalo špatně, ale minulá sezona se nám nepovedla," uvedl Jan Suchý.

Meclov spadl do II. třídy a v ní nahání lídra z Bělé, která donedávna hrála I. A třídu. "Chceme postoupit zpět do I. B třídy a když se bude dařit, chtěli bychom postupovat ještě výš," přeje si.

Střelecká úspěšnost ve II. třídě podle Suchého závisí od zápasu. "Co soupeř dovolí. Kolikrát nejde ani o zkušenosti," dodal odchovanec Meclova, který v dorostu hrál rok za Chodov a Domažlice.

Výhrou 8:2 stáhl Meclov ztrátu na první Bělou na tři body. "Nečekali jsme, že po první půli povedeme 6:0. Na zápas jsme se dobře připravili a na Bělé bylo poznat, že jí chyběli dva klíčoví hráči," prohlásil Jan Suchý.


Načítám tabulku ...