Máme dlouhodobě zraněné Černohorského, Havlíčka, Remiáše, Zavadila, Chrže, Zdeněk Štěpán teď nehrál dva nebo tři zápasy a nyní nám vypadl i brankář. Když se někdo vrátí, někdo jiný vypadne. Takže na Vejprnice jsme horko těžko dávali dohromady sestavu. Měli jsme dva kluky z béčka a dva dorostence. Když jsme prohrávali 2:5, tak jsme na posledních deset minut otevřeli obranu a soupeř nám dal z brejků další góly," okomentoval utkání předseda klubu Petr Třeštík, který musel proti Vejprnicím nahradit v brance absentujícího Miroslava Zacha.

close Holýšov (v modrém) - Vejprnice, 26. kolo KP. info Zdroj: Miroslav Dolejš zoom_in Holýšov (v modrém) - Vejprnice, 26. kolo KP.

Na jaře dostává Holýšov hodně gólů. V minulém kole padl ve Zruči 0:4. "Tam zápas hrubě ovlivnil rozhodčí. Po půlhodině jsme prohrávali 0:3 po dvou penaltách, takže bylo rozhodnuto. První byla vymyšlená a i delegát rozhodčího trochu sjel," tvrdil Třeštík.

Holýšov se propadl tabulkou až na deváté místo. "Jsme rádi, že máme nahráno hodně bodů z podzimu, kdy jsme měli všechny hráče zdravé. Dařilo se a to nám hodně pomohlo. Teď už čekáme až bude konec," řekl Petr Třeštík.