Hrající trenér domažlické rezervy Pavel Javorský se na své svěřence zlobil kvůli výkonu v prvním poločase. "Předvedli jsme nejhorší výkon za ty tři roky, co jsme s Romanem u mužstva. Hráči neplnili to, co jsme po nich chtěli. Měli jsme hrát bez chyb, rychle, točit hru, protože soupeř neměl hráče na střídání, a nepouštět Horní Břízu do rychlých protiútoků. Ale byl to přesný opak. Všechno nám trvalo, kazili jsme a soupeře jsme pouštěli do rychlých protiútoků. První půle nesplňovala vůbec nic. I přesto jsme dali gól, což je super, když se nedaří. Navzdory špatné hře jsme měli dost šancí, ale špatně jsme je řešili. Kdybychom to hráli na jeden dotyk, stříleli bychom do prázdné brány," okomentoval prvních pětačtyřicet minut v klubovém videohovoru Javorský.

Na gól Daniela Černého odpověděl ve 39. minutě Petr Voves. "Po standardce jsme nechali dva volné hráče a inkasovali jsme do prázdné brány. To byla obrovská chyba," mrzelo hrajícího trenéra.

Radnice - Jiskra Domažlice B (modří) 1:1, pen.: 5:6, 24. kolo krajského přeboru, 8. května 2022.
Nechci dohrát jen tak. Stanovíme si nový cíl, naplánoval trenér Benfiky Javorský

V poločasové přestávce domažličtí trenéři uklidňovali hráče a výkon z první půle si s nimi vyříkali. "Ale po dvou minutách druhého poločasu dostaneme červenou kartu a v deseti je to těžké. Za druhou půli se stydět nemusíme. Soupeř to neotevřel, takže jsme se snažili hrát co to šlo. I v deseti jsme měli šance. Myslím si, že soupeř si dva body zasloužil. Klukům jsem říkal, že s výkonem z prvního poločasu nemůžeme pomýšlet na úspěch v jakékoliv soutěži. Upustili jsme od hry, která nám přinášela úspěch," tvrdil Javorský.

V sobotu od 18 hodin bude na programu šlágr 26. kola fotbalového krajského přeboru. Mistrovská Benfika hraje na hřišti druhého Nýrska. "Nýrsku se daří. První poločas s Horní Břízou je pro nás varování, jestli ho zopakujeme v Nýrsku, zápas může pro nás skončit špatně," upozornil Pavel Javorský.

Jaroslav Ticháček (uprostřed) sleduje dění na hřišti 
z tribuny. Na snímku je při utkání proti Rakovníku.
Prezident se zlobí: Zoufalý výkon, nehodný druhého týmu tabulky třetí ligy