„Jsme za to strašně moc rádi. Venku to do teď nebylo špatné, ale doma se nám moc nedařilo. V předchozích zápasech nám vždycky někdo chyběl a my se s tím neuměli moc vypořádat. A když jsme k tomu dostali dva rychlé góly, úplně jsme se sesypali,“ krčí rameny trenér Staňkova Milan Kucharič.

close Fotbalisté Staňkova (na archivní fotogalerie hráči v modrobílých dresech) porazili v 7. kole přeboru kraje Radnice 1:0. info Zdroj: FK Staňkov zoom_in Fotbalisté FK Staňkov.

Výhru proti Radnicím vystřelil v 81. minutě relativně čerstvě devatenáctiletý Nico Arrammach. „Ještě předtím tam měl velkou stoprocentní šanci Kubina, ale bohužel netrefil prázdnou branku. Jinak musím kluky pochválit. Na soupeře jsme se v týdnu připravovali a když se k tomu přidala i bojovnost a nasazení, vítězství bylo na světě. Už jsme ho potřebovali,“ oddechl si kouč Staňkova.

Kucharič je navíc rád, že v posledních dvou kolech mají výkony jeho mužstva vzestupnou tendenci. „Už předtím v Domažlicích jsme hráli dobře, ale na body to nestačilo. Teď proti Radnicím jsme se znovu prezentovali zodpovědným výkonem v defenzivních řadách a určitě si vytvořili i více šancí než soupeř,“ liboval si staňkovský trenér.

close Fotbalisté Staňkova (na archivní fotogalerie hráči v modrobílých dresech) porazili v 7. kole přeboru kraje Radnice 1:0. info Zdroj: FK Staňkov zoom_in Fotbalisté Staňkova (na archivní fotogalerie hráči v modrobílých dresech) porazili v 7. kole přeboru kraje Radnice 1:0.

První vítězství v sezoně teď ovšem hází za hlavu a s týmem se už začíná připravovat na následující víkend, ve kterém Staňkov zajíždí na půdu Horní Břízy. „Venku se nám zatím daří více než doma. Doufám, že zopakujeme výkon z posledních dvou zápasů a z Horní Břízy si něco odvezeme,“ přeje si kouč.

FK Staňkov - TJ Sokol Radnice 1:0 (0:0)

Branka: 81. Arrammach. Rozhodčí: Bureš. ŽK: 1:4. Diváci: 85. Staňkov: Jánský – Doležal, F. Dolejš, Drudík, Záhoř, Šimůnek, Váchal (73. Arrammach), Pitipáč (90. Hrdina), Vrba, Kubina, Bozděch (89. Kolros). Trenér: Milan Kucharič mladší. Radnice: Volák – Klíř, Rýdl, L. Brož, Kroc (83. Paleček), Huttr, M. Krč, Valenta, P. Aubrecht ml., Fencl (73. Habr), D. Krč. Trenér: Pavel Aubrecht st.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...