O motivaci mají však postaráno oba týmy. Chodové chtějí navýšit náskok v čele před druhými Radnicemi už na šestnáct bodů, hosté z Bolevce se zase chtějí bodově dotáhnout na předposlední Staňkov a plzeňský Rapid.

O víkendu fotbalisté Jiskry Domažlice B (ve žlutém) deklasovali Staňkov 8:0. Uspějí také ve čtvrtek doma proti Bolevci?O víkendu fotbalisté Jiskry Domažlice B (ve žlutém) deklasovali Staňkov 8:0. Uspějí také ve čtvrtek doma proti Bolevci?Zdroj: Jiří Pojar

„Ačkoliv hraje první proti poslednímu, doma nás nečeká jednoduché utkání. Přijede Bubla (trenér Michal Bublík – pozn. autora), který dokáže své hráče vždycky vyhecovat. Přesto si myslím, že to bude zápas především o nás, a když to budeme mít v hlavě srovnané a podáme náš stabilní výkon, nevidím důvod, proč bychom body v domácím prostředí ztratili,“ říkal pro klubový web hrající trenér domažlické zálohy Pavel Javorský.

19. kolo FORTUNA ČFL, skupina A: TJ Jiskra Domažlice (bílí) - SK Rakovník (fotbalisté ve žlutých dresech) 3:0.
FOTO: Jiskra se na derby naladila stylově, v domácí dohrávce přejela Rakovník

Zároveň ale chválí i soupeře. „Bolevec dokáže s kýmkoliv prohrát, ale také kohokoliv porazit. Viděl jsem na internetu záznam jejich minulého utkání doma proti Radnicím a musím říct, že ve druhém poločas byli Bolevečtí lepší než druhý tým tabulky. Celkově byli aktivnější a nepodali vůbec špatný výkon,“ varuje kouč. Čtvrteční dohrávka začíná v 18 hodin. Kdo uspěje?

21. kolo KPM: Chotíkov - START Tlumačov 0:2 (0:0).
OHLASY Z PŘEBORU: Tlumačov přivezl cenné tři body, na Bolevci stříkaly emoce