Domácí fotbalisté ještě devět minut před koncem vedli o dvě branky, ale hosté z Holýšova to nezabalili a v závěru třemi góly skóre otočili. „Byl to zápas, který splňoval charakter velkého derby. Domácí se v prvním poločase dostali do vedení a ve druhé půli i přesto, že jsme byli podle mého názoru jasně lepší, navýšili náskok na 2:0,“ uvedl trenér holýšovského týmu Jiří Jakš. „V hektickém závěru se nám ale podařilo skóre otočit. Jasně, přiklonilo se k nám štěstí, ale vzhledem k obrazu hry se jednalo o zaslouženou výhru,“ tvrdil kouč vítězů.

Zdroj: tvcom.cz

FK Staňkov - TJ Holýšov 2:3

Poločas: 1:0. Branky: 27. P. Váchal, 74. Pitipáč – 81. Šperl, 84. Štěpán, 88. Černohorský. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 3:5. ČK: 90+1. Vrba (Staňkov). Diváci: 250. Staňkov: Stashko – Vrba, F. Dolejš, Drudík, Záhoř, Šimůnek, P. Váchal (69. Hodan), Pitipáč, Kubina, Doležal (89. Kastl), Bozděch. Trenér: Milan Kucharič. Holýšov: M. Zach – Zavadil, Trhlík, Remiáš (90+1. Majer), Kadar, Juráš (62. Štěpán), Černohorský, T. Vítek, Valachovič, Šperl (90+2. J. Vítek), Kraus (90+2. Honal). Trenér: Jiří Jakš.

Fotbalisté Holýšova (na archivním snímku hráči v červených dresech) otočili utkání ve Staňkově, kde sice prohrávali 0:2, ale nakonec slaví všechny tři body.
Neskutečné drama ve Staňkově! Holýšov v závěru urval všechny tři body