„Jsme smutní, protože jsme doma dali čtyři góly, ale máme pouze bod. Myslím si, že jsme rozhodně měli na to, abychom tenhle zápas vyhráli,“ hlesl zklamaný kouč staňkovských fotbalistů Milan Kucharič a podotknul, že když tým vstřelí čtyři góly, musí zkrátka vyhrát.

Fotbalisté Staňkova (na archivním snímku hráči v modrobílé kombinaci dresů) remizovali s Nýrskem 4:4. Na penalty pak prohráli 8:9.Fotbalisté Staňkova (na archivním snímku hráči v modrobílé kombinaci dresů) remizovali s Nýrskem 4:4. Na penalty pak prohráli 8:9.Zdroj: FK Staňkov

Staňkov ale potopily nepohlídané standardní situace a odražené balony. „Nýrsko mělo výškovou převahu a dalo nám tři branky ze standardek nebo dorážek po odražených míčích, kde jsme byli druzí,“ litoval trenér Staňkova.

TJ Jiskra Domažlice B (modří) - TJ Sokol Radnice 4:0 (1:0).
Benfika v magnetu kola doma rozdupala Radnice. Hattrickem se blýskl hrající kouč

Pak ale dodal, že jeho tým mohl zápas rozhodnout už dříve. „V prvním poločase jsme měli několik šancí, které jsme mohli vyřešit lépe. Čtvrtou branku jsme dostali dvě minuty před koncem, to už jsme si také měli pohlídat,“ krčil kouč rameny.

TJ Zruč (modří) - FK Nepomuk (růžové dresy) 0:3.

Těšit jej může alespoň fakt, že díky získanému bodu jeho tým poskočil z předposledního na čtrnácté místo. Další šanci na tři body má Staňkov v neděli, kdy od 16 hodin hraje líté okresní derby na půdě Tlumačova.

FK Staňkov - FK Okula Nýrsko 4:4 (2:1)

PK: 8:9. Branky: 7. a 35. Váchal, 77. Bozděch, 80. Pitipáč – 19. I. Varga, 68. Kohout, 79. Lužný, 88. Pavlík. Rozhodčí: Sirový. ŽK: 5:4. ČK: 90+1. Lužný (Nýrsko). Diváci: 91. Staňkov: Stashko – Doležal, F. Dolejš, Drudík, Záhoř (82. M. Liška), Šimůnek, Váchal (60. Arrammach), Pitipáč (82. Mifek), Vrba, Kubina (74. Hrdina), Bozděch. Trenér: Milan Kucharič. Nýrsko: Toul (90+3. Jarolím) – K. Kalivoda ml., T. György (85. Z. Mašek), I. Varga, Pavlík, Čanecký (60. Výtisk), Trumpeš, M. Brož, Bastl (46. Hájek), Kohout, Lužný. Trenér: Karel Kalivoda st.