"Výsledek vypadá přesvědčivě, ale v první půli, kterou jsme vyhráli 3:0, byly Luby nebezpečné a docela nás provětraly. Podržel nás gólman a rozhodla kvalita Petra Grajciara, který dvěma krásnými góly zápas, nechci říct zlomil, ale naklonil na naši stranu a do poločasu jsme dali ještě třetí gól," řekl trenér Kolovče Martin Steinbrücker.

Luby to nezabalily ani za stavu 6:0 pro Slavoj a zápas zkorigovaly na 6:2. "Ale jsem spokojený s výhrou, protože Luby jsou nepříjemný soupeř, který dokáže potrápit favority. Tři body z utkání s nimi jsou určitě dobré. Kluky pochválím," uvedl Steinbrücker.

V nedělním 25. kole hostí Slavoj Tlučnou (14.00) a pak ho čekají čtyři zápasy za sebou proti týmům od druhého do pátého místa tabulky I. A třídy. Po této sérii budou zývat jen dva zápasy do konce sezony.

"Je dobře, že si to rozdáme mezi sebou. Rozhodne momentální kvalita a forma, protože ty mančafty jsou podle mě vyrovnané. Vedeme o pět bodů, takže to máme ve svých rukou, což je důležité. Budeme se snažit uhrát si postup co nejdříve," prohlásil Martin Steinbrücker.