Jako mladík hrál v Kolovči divizi po boku legend, jako jsou bratři Lukáš a Tomáš Doškovi, Petr Vlček či Josef Parlásek. Hrával za Domažlice, Klatovy, ale i Nýrsko. Vloni se vrátil z Domažlic do Kolovče, kterou pomohl vytáhnout z II. třídy okresu Domažlice zpět mezi tradiční týmy hrající krajské soutěže.

V záloze hraje se svým 17letým bratrem Jakubem, talentem, který hrál za divizní domažlický dorost. Jakub Lucák vstřelil Meclovu jeden gól.

Koloveč neustále posiluje, vznikla zde dobrá parta místních hráčů s ambicemi, před měsícem je doplnil bývalý prvoligový hráč a slovenský reprezentant Peter Grajciar.

Výhru Kolovče režíroval čtyřgólový Milan Lucák (na archivním snímku).
Kanonádu řídili Lucák s Tumpachem. Trenér Slavoje byl rád i za nulu vzadu

„K fotbalu mě přivedl v Kolovči táta, který tam fotbal dlouho hrál, trénoval a sponzoroval. V áčku jsem začínal v patnácti letech. Víceméně jsem úplně přeskočil dorosteneckou kategorii a odehrál jsem v ní jen pár zápasů. Byl to pro mě docela skok,“ řekl předloni v rozhovoru pro Deník Milan Lucák.

Šestadvacetiletý fotbalista je druhým nejlepším střelcem I. B třídy sk. A, když vstřelil 24 gólů. Lepší je pouze Lucákův spoluhráč David Tumpach (25 branek).


Načítám tabulku ...