Dvě branky vstřelil maličký, ale šikovný záložník Radek Kraus, o zbývající trefy vítězů se postarali Lukáš, Vojta a Zelenka. Přestože Holýšov vysoko vyhrál, trenér Milan Dejmek příliš spokojený nebyl. „Jsme samozřejmě spokojení s výsledkem, ale hra nebyla ideální. Možná, že k tomu přispěla i malá umělka, ale znovu jsme měli hrozně laciných ztrát, byli jsme nepřesní a po dvou školáckých chybách jsme dvakrát inkasovali," zlobil se zkušený kormidelník.

Zimní příprava fotbalistů TJ Holýšov: TJ Holýšov - Mariánské Lázně 1:2, TJ Holýšov - TJ Dobřany 5:2, 10. února 14.00: Jiskra Domažlice B - TJ Holýšov (UMT Domažlice), 24. února 14.00: Tachov - TJ Holýšov (UMT Tachov), 2. března 14.00: TJ Holýšov - SK Schwarzhofen / Německo (UMT Klatovy).

„Ale je to stále jen příprava a máme ještě dostatek času na zlepšení," dodal odhodlaně. Nyní čekají holýšovské fotbalisty dva týdny pořádné dřiny. Zabrat jim dá především plánované soustředění. „Tam kluci dostanou pořádně do těla," usmál se trenér Milan Dejmek. Další přípravný zápas pak jeho družina sehraje v sobotu 10. února (od 14 hodin) na umělé trávě v Domažlicích proti béčku místní Jiskry, která hraje divizní skupinu A.

Fotbalisté TJ Start Tlumačov (na archivním snímku hráči v zelených dresech) remizovali na úvod zimní přípravy s devatenáctkou SK Petřín Plzeň 2:2.
Všichni zápas odmakali, těšilo nového kouče Tlumačova po premiéře s Petřínem