Po změně stran nováček I. A třídy Plzeňského kraje totiž udeřil ještě dvakrát (znovu Grajciar a Milan Lucák) a před svými fanoušky zvítězil nad Sušící 3:1.

Béčko fotbalové Viktorie Plzeň porazilo Domažlice 2:1 a v ČFL svého soka skolilo poprvé od roku 2019, snímky jsou archivní.
Třetiligové derby ovládlo béčko Viktorie, Jiskře zlomily vaz dvě trefy Haška

Slavoj Koloveč, který vede zkušený trenér Martin Steinbrücker, zůstává po pěti odehraných kolech letošní sezony i nadále neporažený a v tabulce se nachází na druhém místě o skóre za Horšovským Týnem. V příštím kole hraje tým z Domažlicka na hřišti FK Žákava, který má jen o bod méně a poprvé klopýtnul až teď o víkendu, kdy prohrál právě na půdě lídra soutěže vysoko 1:5.

Fotbalisté TJ Slavoj Koloveč (na archivním snímku hráči v modrých dresech) otočili domácí duel se Sušicí, vyhráli 3:1 a patří mezi nejlepší týmy I. A třídy.Fotbalisté TJ Slavoj Koloveč (na archivním snímku hráči v modrých dresech) otočili domácí duel se Sušicí, vyhráli 3:1 a patří mezi nejlepší týmy I. A třídy.Zdroj: Jindřich Schovanec

„Začali jsme vážně špatně, neuběhla ani minuta a už jsme prohrávali. Navíc se nám brzy zranil stopera Honza Milota, takže jsme museli malinko přeskupit řady. Jsem ale rád, že kluci zápas chytili za správný konec, a že se nám ještě do poločasu povedlo srovnat. Ve druhé půli jsme byli lepší a při vší úctě k soupeři jsme měli vyhrát daleko vyšším rozdílem, ale některé situace v útoku jsme neřešili ideálně,“ uvedl trenér domácího Kolovče Martin Steinbrücker.

„Musím pochválit všechny kluky za to, jak k utkání přistoupili, a jaký výkon předvedli. Jmenovitě bych chtěl zmínit Petera Grajciara, který dal dvě branky a na jeden přihrál a prakticky celý zápas rozhodl. Ale také Pavla Kadlece, který se musel přesunout na stopera a zvládl to skvěle,“ doplnil kouč Slavoje.

TJ Slavoj Koloveč – TJ Sušice 3:1

Zdroj: Slavoj Koloveč - fotbal

Poločas: 1:1. Branky: 41. a 59. Grajciar, 90+2. M. Lucák – 1. Hájek. Rozhodčí: Sirový – Sladký, Nesvadba. ŽK: 2:3 (37. M. Lucák, 87. Šlajs – 58. Podlipský, 65. Pechek, 75. Kysilka). Diváci: 110. Hřiště: Slavoj Koloveč, tráva. Sestava TJ Slavoj Koloveč: Knopf – Kadlec, Šlajs, Milota (19. Záhrobský), Tumpach (86. Kamír), M. Lucák, Grajciar, D. Soupír, M. Soupír, J. Lucák, Fiala (76. Vachtl). Trenér: Martin Steinbrücker. Sestava TJ Sušice: Těžký – Kysilka, Pechek, Kodýdek, Vystrčil (84. Patrik Hubáček), Štěch (46. Podlipský), Hájek, Králík, Krůs (53. Král), Klíma, Míčka. Trenér: Pavel Hrubec.

Načítám tabulku ...
Krajský přebor, 5. kolo: SK Rapid Plzeň (na snímku fotbalisté v tmavých dresech) - TJ Sokol Plzeň-Černice (bílí) 11:1.
OHLASY Z PŘEBORU: Holýšov přejel v azylu soka ze Zruče, Rapid si zastřílel