Ve Zruči jste se prosadil šest minut po přestávce. Váš gól se navíc ukázal jako vítězný. Jak tento důležitý zápas ve Zruči hodnotíte?

Určitě pozitivně, protože jsme dokázali získat tři body. První poločas byl vyrovnaný a oba celky si vytvořily šance. Do druhé půle jsme šli s cílem vstřelit gól a zvítězit, a to se nám naštěstí povedlo.

Jak byste popsal svůj první gól v letošní sezoně mezi krajskou elitou?

Můj spoluhráč mi o poločase říkal, ať zkusím jednou zleva z úhlu vystřelit na přední tyč. Při brance jsem naváděl míč ze strany a řekl jsem si, že fakt vystřelím. Naštěstí míč skončil v bráně. Jsem rád, že se to povedlo.

Úvod sezony vám vyšel na jedničku. Ve všech třech případech jste dokázali vybojovat tři body a jste tedy i nadále stoprocentní…

Všichni jsme rádi, že jsme ze tří zápasů dokázali vytěžit devět bodů. Jdeme zápas od zápasu, snažíme se nikoho nepodcenit a do každého zápasu dávat sto procent.

Bylo sobotní utkání ve Zruči pro vás zatím tou nejtěžší zkouškou? Alespoň podle výsledku to tak vypadá…

Utkání ve Zruči bych přirovnal k minulému kolu proti Chotíkovu (vítězství 4:1 – pozn. autora). Jejich hru tvořilo několik hráčů, kteří mají velkou kvalitu. Byl to zároveň ale také velice bojovný zápas, který jsme zase dokázali vyhrát.

Další duel vás čeká v sobotu. Na domácí Střelnici hostíte Stříbro, které patří mezi favority na umístění v horních patrech tabulky. Jaké utkání očekáváte?

Určitě nás v příštím kole čeká velice těžké utkání. Jak už jsem ale řekl, my chceme jít zápas od zápasu, hrát aktivní a útočný fotbal. Víme, že doma umíme být velice silní a umíme zde vyhrávat.