Předchozí
1 z 8
Další

Vejprnice – Rapid Plzeň (sobota 10.15): Ano, jasně. Ve světě sportu se čas od času zázraky stávají, jenže plzeňský Rapid se v letošní sezoně nejvyšší krajské soutěže neskutečně trápí a na rozjeté Vejprnice, které jsou po devíti odehraných zápasech druhé a mají o třináct bodů více než tým z Lopatárny, stačit nebude. Nemůžeme jinak – vítězství domácích s více vstřelenými góly. Tip Deníku: 4:1.

Zdroj: Deník/Zdeněk VAIZ

Zruč – Nepomuk (sobota 16.30): Woow, to bude zápas jako břitva! Hostující Nepomuk je letos největším překvapením krajského přeboru. Po matném úvodu totiž neskutečně zabral a zvítězil už šestkrát v řadě. Pomalu, ale jistě se však ze dna zvedá také Zruč, která v posledních čtrnácti dnech doma deklasovala Tlumačov 7:1 a tři body slavila také na Rapidu, kde uspěla poměrem 3:1. Fotbal se hraje devadesát minut a podle Deníku bude platit pravidlo: každý chvilku, tahá pilku. Body se budou dělit a rozhodnou penalty. Tip Deníku: 2:2 (5:3 na penalty).

Zdroj: Deník/Zdeněk VAIZ

Stříbro – Lhota (sobota 16.30): Před začátkem sezony jsme stříbrský Baník tipovali na jednoho z favoritů soutěže. Samotný tým z Tachovska chtěl hrát ve středu tabulky. Jenže realita je nakonec úplně jiná. Baník připomíná otloukánka a jako jediný v krajském přeboru ještě nevyhrál za tři body. A své čekání si v sobotním duelu se Lhotou ještě minimálně na chvíli protáhne. Tip Deníku: 1:2.

Zdroj: Deník/Zdeněk VAIZ

Černice – Horní Bříza (sobota 16.30): Hosté z Horní Břízy se sice zvedli, jenže je sužuje úzký kádr, který na doma dobře hrající Černice stačit nebude. Ve hře to bude jistě celkem vyrovnaná partie, avšak rozhodnou větší zkušenosti na straně domácích. Tři body zůstanou na krásném trávníku nedaleko Olympie. Tip Deníku: 2:1.

Zdroj: Deník/Martin Mangl

Chotíkov – Holýšov (sobota 16.30): Na tipování možná nejtěžší utkání z celé osmizápasové porce 9. kola. Holýšov se v posledních týdnech zvedá a začíná naplňovat předsezónní prognózy. Jenže Chotíkov hraje doma, navíc se pyšní vizitkou nejvíce gólového týmu přeboru. Stejně jako ve Zruči – i tady se body budou dělit. Tip Deníku: 2:2 (4:2 na penalty).

Zdroj: Deník/Zdeněk VAIZ

Bolevec – Tlumačov (sobota 16.30): Aktuálně se ani jednomu ze sobotních protivníků nedaří. Bolevec v posledních pěti zápasech získal jediný bod, hosté z Tlumačova sice o čtyři více (z patnácti možných), ovšem v posledních dvou duelech nebodovali, navíc inkasovali hrozivých deset gólů. Poslední vzájemný duel na Prokopávce se datuje ke 2. listopadu roku 2019 – tenkrát zvítězili Tlumačovští 3:1. Jenže tehdy se hrálo ještě na přírodním hřišti, zatímco sobotní souboj se odehraje na umělé trávě, na kterou jsou více zvyklí bolevečtí fotbalisté. A znalost domácího prostředí využijí ke třem bodům. Tip Deníku: 2:1.

Zdroj: Deník/Martin Mangl

Staňkov – Nýrsko (neděle 16.00): Staňkov v posledním domácím zápase díky pozdnímu gólu udolal Radnice 1:0. Hosté z Nýrska zatím letos sice body pravidelně sbírají, nicméně jejich hra postrádá fotbalovou krásu a hlavně kvalitu, na což si ostatně po posledním utkání proti Bolevci (2:1) stěžoval i samotný trenér Kalivoda. Po 90 minutách skončí nedělní zápas remízou a rozhodnou penalty. V nich věříme více hostujícímu celku. Tip Deníku: 1:1 (2:4 na penalty).

Zdroj: FK Staňkov

Domažlice B – Radnice (neděle 16.30): Bonbónek na závěr. Opravdová laskomina. Deváté kolo krajského přeboru uzavře nedělní souboj mezi rezervou domažlické Jiskry a Radnicemi. Oba týmy chtějí vyhrát a podle gólmana hostující celku Jakuba Volíka může rozhodnout jediný gól. A my s ním souhlasíme. Tip Deníku: 1:0.

Zdroj: Deník/Jana Moulisová