Předchozí
1 z 8
Další

Černice – Stříbro. Fotbalisté Černic po úvodní ztrátě na půdě Chotíkově zabrali, když doma porazili Zruč (3:1) a o víkendu oloupili o všechny body i favorizované Vejprnice. A to i přesto, že měli problémy s gólmany, kteří jim současně odjeli na dovolenou. Baník v úvodu sezony nenaplňuje očekávání, byť dva body z víkendové konfrontace proti Horní Bříze trenéra Lukáše Pleška jistě potěšily. Ale co teď? Tip Deníku: 3:1.

Zdroj: archiv Deníku

Horní Bříza – Rapid Plzeň. Jednoznačným favoritem duelu je Horní Bříza, kterou vede stále ještě velmi mladý trenér Aleš Zach. Rapid se totiž v letošní sezoně nečekaně moc trápí. Všechny tři zápasy prohrál a je poslední. Otázka zní: kdy bude poprvé v sezoně bodovat? Na severu Plzeňska to ještě nebude. Tip Deníku: 3:1.

Zdroj: archiv Deníku

Bolevec – Zruč. Na tipování extrémně těžké utkání. Zruč dokázala o víkendu zdolat rezervu domažlické Jiskry, ale Bolevec letos nehraje vůbec špatně. Zápas se bude hrát na umělé trávě na Prokopávce, a tam se může stát cokoliv. Na tiket dáváme nulu. Tip Deníku: 1:1 (3:5 na penalty).

Zdroj: archiv Deníku

Domažlice B – Holýšov. Holýšovští fotbalisté o víkendu vybojovali cenný bod proti silnému Nýrsku, i když prohrávali a celý druhý poločas hráli bez vyloučeného Trhlíka. Teď jedou do Domažlic, na půdu jednoznačného favorita na postup do divize. „Těžké utkání. Soupeř bude chtít odčinit víkendovou porážku ve Zruči. Budeme rádi za každý bod,“ nechal se slyšet trenér Holýšova Jiří Jakš. Jenže na ten si jeho parta bude muset nechat zajít chuť. Jiskra nevyhasne. Tip Deníku: 3:1.

Zdroj: David Koranda

Nýrsko – Tlumačov. Fotbalistům Nýrska úvod nové sezony vyšel. Alespoň bodově. Svěřenci trenéra Karla Kalivody jsou se ziskem sedmi bodů prozatím třetí. Jenže Tlumačov je na tom na začátku sezony ještě lépe, když doposud neztratil ani bod. Ale teď hraje poprvé v sezoně mimo svůj chrám, a to bude znát. Tip Deníku: 2:0.

Zdroj: archiv Deníku

Vejprnice – Lhota. Hosté se po úvodní porážce v Tlumačově docela rozjeli. Alespoň, co se týče získaných bodů. Vejprnice o víkendu klopýtly s Černicemi a své zaváhání budou chtít napravit. Podaří se jim to? Podle Deníku ano, i když jen z poloviny. Tip Deníku: 2:2 (3:4 na penalty).

Zdroj: archiv Deníku

Staňkov – Chotíkov. Domácí tým se oproti předchozím ročníkům výrazně zlepšil. Na úvod sezony vybojoval slušné tři body, když dvakrát dotáhl duel až do penaltového rozstřelu. Chotíkovský kouč Petr Kučera zase před startem soutěže slíbil: „Nebudeme nudit.“ A zatím má pravdu. Chotíkovští mají po třech kolech druhou nejlepší ofenzivu. Jenže také druhou nejhorší obranu. Hodně gólů padne i tentokrát. Tip Deníku: 2:3.

Zdroj: archiv Deníku

Radnice – Nepomuk. Bonbónek na závěr. Před začátkem sezony by byl mírným favoritem nejspíš Nepomuk. Jenže Radnice coby nováček krajské elity zatím překvapují samy sebe i ostatní. Tři zápasy, tři výhry, skóre 12:3. Na průběžném prvním místě jsou právem. A minimálně do víkendu se na tom nic nezmění. Tip Deníku: 3:1.

Zdroj: archiv Deníku