Od tohoto (ne)úspěchu se také odvíjí hlavní cíl, který si pro jarní fázi na Domažlicku dávají. „Cílem je jednoznačně záchrana. Chceme se v krajském přeboru udržet i pro další sezonu a uděláme pro to maximum,“ prohlásil v krátkém povídání pro Deník trenér tlumačovských fotbalistů Pavel Čadek.

Zimní galeje začal jeden ze tří reprezentantů domažlického okresu (je započítán i Holýšov) před deseti dny. „Jedeme druhý týden, zatím trénujeme dvakrát týdně,“ prozradil kouč Startu. Kádr se před zimu vůbec nezměnil.

Fotbalisté Tlumačova (na snímku v zelených dresech), ilustrační foto.Fotbalisté Tlumačova (na snímku v zelených dresech), ilustrační foto.Zdroj: David Koranda

„Měli bychom zůstat pohromadě tak, jak jsme skončili podzim. Zatím netrénuje pouze Tomáš Šindelář, který kvůli problémům s kolenem nedohrál podzim. Už také není nejmladší a ještě potřebuje chvíli čas. Start jara pravděpodobně nestihne,“ lituje Pavel Čadek, jehož tým by měl v přípravě sehrát tři zápasy.

Fotbalisté TJ Baník Stříbro (bílí), ilustrační snímek.
Baník hlásí citelnou ztrátu! Jaro? Budeme hrát o záchranu, uvědomuje si Zaoral

„Příští víkend budeme hrát v Domažlicích s domácím béčkem, ale přesný termín bude znám až v polovině příštího týdne. Jinak se ještě utkáme s Chodovem a Horšovským Týnem,“ dodal na závěr brzy již dvaapadesátiletý kormidelník.


Načítám tabulku ...
Fotbalisté TJ Sokol Lhota (žlutí), ilustrační snímek.
Příprava? Nejsem spokojený. Jaro chceme v klidu dohrát, utrousil trenér Lhoty