„Pavel z Domažlic přišel, má tam hodně dobré vztahy. A když přišla nabídka k návratu, tak ji využil. V klubu jsme se dohodli rychle, že budu u áčka. Zároveň k tomu zůstanu i u dorostu," říká nový mladý lodivod Doubravky.

Ta měla patřit v letošní sezoně dle papírových předpokladů k divizním celkům, které budou atakovat horní příčky divize. Nakonec se však i přes velké posílení umístila na osmém místě tabulky.

„Skončili jsme osmí a celkově jsme od letošní sezony čekali něco víc. Byli tam nějaké věci, které jsme nedokázali přenést do zápasů. Nebereme to ale nějak tragicky. Vyhodnotili jsme si to a víme, co máme zlepšit. Těšíme se tak na novou sezonu, v níž bychom se rádi posunuli výš," přeje si sedmadvacetiletý trenér.

Přestože během sezony došlo i ke změně ve vedení klubu, kde skončil ambiciózní předseda Zdeněk Štrunc, dosavadní tým by měl zůstat pohromadě. „Kádr budeme řešit. K žádným velkým změnám nedojde. Postupně chceme zapojovat i kluky z dorostu, kde máme hodně šikovné ročníky. Chceme jim dávat šanci," dodává Boček.