Pro oba týmy to byla generálka na první kolo svých soutěží. Jiskra hostí Vyšehrad v sobotu 11. srpna od 15:00 hod. a ve stejný den od 17:00 hod. se Doubravka představí u nováčka Český Lev Union Beroun, kde se na divizi čekalo plných 46 let.

Senco zahájilo přípravu s novým koučem, bývalým prvoligovým hráčem Jaromírem Šimrem, který na lavičce loňského jedenáctého celku divize vystřídal Luboše Vašicu, mířícího do Robstavu Přeštice. Domácí trenér Pavel Vaigl postrádal pro zranění Bočka, Mlynaříka, Bauera, Dvořáka, Kadara a brankáře Švihoříka. Nemocný byl Hájovský. Na střídání měli domácí jen Buršíka a Nemeše.

Jiskra v generálce dala bůra Doubravce.

TJ Jiskra Domažlice – SK Senco Doubravka 5:1 (2:1)

Podle očekávání do utkání vstoupila Jiskra aktivně a po nepřesné hlavičce Černého v sedmé minutě mu tři minuty nato po centru Mužíka z rohu ukázal jak na to Čihák, jehož hlava nasměrovala míč k levé tyči – 1:0. V 16. minutě se vše zopakovalo, ale hlavička Roubala mířila vedle. Doubravecký brankář Turek potom špatně rozehrál a měl velkou práci s povedenou střelou Mužíka zpoza šestnáctky. Ve 34. minutě Jiskra zvýšila opět po rohu, kdy se míč dostal k Vaisovi, který nacentroval na Čiháka, a ten nadvakrát překonal Turka.

Převaha domácích gradovala a gólmana hostů postupně zaměstnali Došlý, Brabec a vystrašil dělovkou do tyče Mužík. Platilo ale pořekadlo ´Nedáš – dostaneš´a vzápětí hlavou využil Skopového centr dvěma hráči (Teršl, Čihák) nedůrazně bráněný Sýs – 2:1.

Hned na začátku druhé půle míč olízl ve vápně ruku bránícího Knakala, ale sudí Kubec penaltu proti hostům nepískl. V bráně Senca už stál Luhový a zapotil se při ráně Brabce v 52. minutě. Po nepřesných střelách Mužíka a Došlého se v 57. minutě trefil Teršl a zvýšil hlavou o levou tyč na dvoubrankový rozdíl. Osm minut nato rychlou kombinaci Hrubého s Brabcem dokončil Buršík ranou z 15 metrů k pravé tyči už na 4:1. Na druhé straně jen vyboxoval nudící se gólman Brych Trojancův trestný kop.

Poslední hřebíček do rakvičky hostů zatloukl devět minut před koncem opět Buršík, když po přihrávce od Roubala přesně obstřelil Luhového. V posledních vteřinách hry měl ještě na hlavě gól Černý, ale brankář Doubravky byl proti.

Jiskra Domažlice: Brych – Teršl, Hrubý, Čihák, Rychnovský – Brabec, Vais, Mužík, Došlý – Roubal (46. Buršík), Černý (46. Nemeš). Trenéři: Vaigl a Dobrý.
Senco Doubravka: Turek (46. Luhový) – Světlík, P. Knakal, Novák, Petr – Skopový, Trojanec, Krejčí, Sýs, Motl – Štěrba. Střídali: Šural, Kutlák, Morávek. Kouč: Šimr.