SK SENCO Doubravka - SK Klatovy 1898 2:0

„Pro nás je důležité, že máme stoprocentní jistotu záchrany. Klíčový moment zápasu bylo, že Luhy chytil v prvním poločase penaltu. Jinak jsme byli lepším týmem a mohli jsme ke konci zápasu přidat další branky. Beru to tedy nakonec kladně. Poslední dva zápasy jsme urvali, což bylo hodně důležité," uznal kormidelník Doubravky Pavel Vaigl.

„Byl to tak nějak náš další typický jarní zápas. Za stavu 0:0 jsme neproměnili penaltu a za chvíli dostali po standardní situaci první branku. Opět v nás nebyla žádná vnitřní ani kvalitativní síla na obrat, nebo alespoň na to, abychom soupeře zatlačili. Je vidět, že někteří kluci už těžko hledají motivaci," uvedl zklamaný klatovský kapitán Milan Mészáros.

Poločas: 1:0. Branky: 36. R. Novák, 54. Pinc. Rozhodčí: Řeháček. ŽK: 4:2 (41. Roubal, 52. R. Novák, 71. Vlk, 79. Kule - 12. Ferko, 44. Prokop). Diváci: 150. SK SENCO Doubravka: Luhový - Krejčí, Renza, Černý (46. Ungr), Pinc (64. Patrovský), Roubal, Blažek (46. D. Skopový), Vacata (69. Vlk), Mlynařík, R. Novák, Nový (64. Kule). Trenér: Pavel Vaigl. SK Klatovy 1898: Valeš - Ferko (64. Pretzelmayer), Lávička, Ramascan (52. T. Vaněk), Mészáros, Prokop, Vacek, Holík (64. Lajpold), Přibáň, Lukeš, J. Vaněk. Trenér: Martin Janda.

FC Rokycany - Baník Sokolov 1:1

V Rokycanech nebyla nouze o zajímavé momenty. Hlavním tématem ale byl nakonec hlavní rozhodčí, po jehož verdiktech se dění na hřišti pořádně vyostřilo. Červené kartě neušel na domácí lavičce Jan Procházka.

„Bod bereme. Utkali jsme se s těžkým soupeřem, který má velkou kvalitu. I tak jsme se ale mohli dostat už dříve do vedení, když bychom proměnili penaltu. Bohužel David Kroc ji neproměnil. V závěru pak předvedl famózní zákrok Dan Houdek, který se tam náhled zjevil a zachránil nás. Každopádně nejslabším na hřišti byl jednoznačně rozhodčí, na čemž jsme se shodli i s hosty. Z utkání, v němž o nic příliš nešlo, a mohlo se tak v klidu odehrát, udělá takovou bramboračku. Úplně zbytečně se to pak vyhrotilo," kroutil hlavou rokycanský trenér Michal Veselý.

Poločas: 0:0. Branky: 65. Kroc - 69. Hradecký. Rozhodčí: Jakl. ČK: 1:0 (54. J. Procházka). ŽK: 4:1 (32. Lehký, 32. Eger, 75. Smíšek, 79. Kroc - 63. Anděl). Diváci: 180. FC Rokycany: Houdek - Hereit, Horváth, Holek (90+2. Dulík), Stejskal, Lehký (87. Pražský), Eger, Laubr (71. Smíšek), Janota (46. Kroc), Matas, Karlíček. 


Načítám tabulku ...