„Je to mladší bratr slavnějšího Lukáše,“ vysvětloval Jaroslav Ticháček, prezident Jiskry Domažlice, když v pondělí oznamoval, že novým trenérem jeho týmu bude Pavel Horváth. „Zatím slavnějšího,“ prohodil s úsměvem vedle sedící Pavel Horváth.

„Má velký potenciál a co se týče příchodů, je to první vlašťovka,“ uvedl šéf domažlického klubu na adresu záložníka, jenž přichází z divizního SK Petřín Plzeň.

Takhle řádil Pavel Horváth ještě na lavičce plzeňské Viktorie.
Asistent nemůže tolik vybíhat k lajně, usmál se Horváth. Posune Domažlice výš?

A zcela jistě nepůjde o jedinou novou tvář v barvách Jiskry. „Chceme mančaft oživit, okysličit. Na přestupovém trhu jsme aktivní,“ doplnil Jaroslav Ticháček s tím, že fanoušci se můžou těšit na zajímavé fotbalisty.

„Zatím je předčasné říkat nějaká jména,“ zůstal tajemný. Ale do týdne by mělo být podle něho vše jasné.

Na přetřes přišla také situace kolem největší hvězdy týmu Davida Limberského, který se zotavuje po operaci kolena. „Mluvili jsme spolu. David začíná běhat, ale necítí se úplně optimálně. Jeho návrat na trávník se nedá odhadnout. Ale chce nám pomoct na hřišti a i já bych ho tam samozřejmě rád viděl,“ řekl k bývalému spoluhráči teď už kouč Horváth.

Pavel Horváth si plácl s Jaroslavem Ticháčkem, prezidentem Jiskry Domažlice. Dotáhne ji do druhé ligy?
Návrat po osmi letech. Domažlice povede trenér Horváth

Naopak v Domažlicích končí obránce Mlynařík (Senco Doubravka). Zájem je i o další hráče. „Nejvíce o Zajíčka, i on má ambice jít do vyšší soutěže. Uvidíme, jak všechno dopadne,“ dodal prezident Jiskry. Mladého útočníka si vyhlédla Viktoria Žižkov, přemožitel Domažlic v boji o druhou ligu.