Početná návštěva, jak už to při Chodských slavnostech bývá, sledovala v Domažlicích další vítězství domácí Jiskry 2:1. Stejným výsledkem jako před týdnem v Králově Dvoře udolala i na domácím hřišti nebezpečný Loko Vltavín.

Ten dohrával bez vyloučeného Čejdy, jenž viděl v závěru druhou červenou kartu. Poté se strhla mela a sudí Rejžek rozdal za protesty hostům další tři žluté karty.

Obránce Václav Procházka ještě v dresu Viktorie Plzeň.
Něco jsem odehrál a nic nevypustím ani teď ve třetí lize, hlásí Procházka

Ale z hlediska výsledku se vše podstatné událo už v prvním poločase. Nejprve zmrazil natěšené diváky ve 24. minutě hostující Michl, který zakončil do prázdné branky brejk Vltavína.

Jenže po třech minutách bylo srovnáno. To Jedlička, jedna z letních posil Jiskry, přehodil z dálky vyběhnutého gólmana Štorce – 1:1.

Domažlické fotbalisty vyrovnání nastartovalo, zvýšili tlak a výsledkem byla branka stopera Teršla, který se po rohu prosadil zblízka nekompromisní ranou pod břevno – 2:1.

Jeho trefa se nakonec ukázala jako vítězná, i když hosté byli blízko k vyrovnání, jenže v 72. minutě orazítkovali jen břevno domažlické branky.

Jiskra Domažlice - Loko Vltavín 2:1

Poločas: 2:1.

Branky: 27. Jedlička, 37. Teršl – 24. Michl.

Rozhodčí: Rejžek. ŽK: Čejda, Štorc, Tichý, Maione. ČK: Čejda (90.+2, vš. Vltavín). Diváků: 777.

Sestava Domažlic: Čerepko – Fedak, Teršl, Procházka, Rychnovský – Fillo (70. Došlý), Mužík (58. Vávra), Pavlík, Vais (86. Jahn) – Zajíček (58. Dvořák), Jedlička (70. Aubrecht).