„Možná jsme soupeře trochu podcenili. Nezasloužili jsme si vyhrát, protože hra tomu neodpovídala. Šance jsme sice měli, ale byli jsme takoví zataženější a nebylo to úplně ono. Neřekl bych unavení, protože tréninky máme pořád stejné a v týdnu jsme nehráli,“ říkal záložník Jiskry Domažlice David Brabec.

Souhlasíte, že jste počítali s body ze hřiště Příbrami B?
Určitě. Tři body měly být samozřejmostí, ale bohužel to nevyšlo.

V 53. minutě trenér střídal tři hráče včetně vás a na hřiště poslal ofenzivní Dvořáka a Daniela Černého. Ani to nezabralo.
Bohužel ne. Počítalo se s tím, že rychle vyrovnáme a zápas ještě otočíme. Na konci jsme dostali gól na 0:2 při hře vabank.

Jak jste bral svoje střídání?
Máme nabitou lavičku. V Příbrami střídání nevedlok obratu. Trenér kolem 50.a 60. minuty střídá, krajní záložníci se na hřišti vydají, tak se většinou začíná střídat krajními záložníky.

Fotbalisté TJ Jiskra Domažlice (na archivním snímku hráči v bílých dresech) prohráli v neděli dopoledne na hřišti příbramského béčka 0:2.
VIDEO, OHLAS: Jiskra prohrála v Příbrami a poprvé po pěti zápasech nebodovala

Dá se říct, že tato porážka vám zkřížila cestu na první místo?
Nemyslím si to. Šanci ještě máme a budeme o prvenství v lize bojovat. Uvidíme, jak na tom bude Vltavín, který na jaře také hodně ztrácí body. Nahoře je Králův Dvůr, s kterým hrajeme poslední zápas. Určitě ale musíme hrát lépe než v Příbrami.

V sobotu vás doma čeká Benešov, který je v dolní polovině tabulky. Jak se vyvarovat scénáři z Příbrami?
Musíme být aktivnější do útoku, lépe presovat soupeře a jít naproti výhře, pro tři body.

Jakého čekáte soupeře?
Kvalitního. O víkendu porazil Vltavín i v deseti hráčích. Nečeká nás nic jednoduchého, i když jsou v tabulce dole. Budou hodně a dobře bránit a myslím si, že budou hrát na brejky.

Adam Vrba (u míče).
Mám radost, že jsem dal gól Hrušounovi, říká Vrba