„I po zranění s námi jezdil na každý zápas. Jeho příchod pozvedl zájem o fotbal v Domažlicích. Má svůj podíl na tom, že jsme vyhráli skupinu a hrajeme teď baráž,“ chválil ho už dříve i trenér a dlouholetý kamarád Pavel Vaigl.

Limberský nechyběl ani na zápase s pražskou Duklou, kde Domažlice definitivně rozhodly o vítězství z jedné skupin ČFL, podle očitých svědků pak táhl i oslavy. Ale vyrazil i na poslední kolo, kde už v Praze na Admiře o nic nešlo. Zkrátka žije s týmem.

Před barážovým zápasem byl i v kabině, přes zelený pažit pak přešel s realizačním týmem na protější tribunu a našel si svoje místečko.

Vedle něho držela Jiskře palce i manželka Lenka.

ROBERT AUBRECHT, záložník domažlické Jiskry, v prvním zápase baráže o postup do druhé ligy s Viktorií Žižkov (0:0).
Žižkov si dá lehký výklus a naši kluci půjdou do práce, usmál se šéf Jiskry

Limberský zápas hodně prožíval, snažil se spoluhráče povzbuzovat. „Tahej, tahej,“ pobízel ukrajinského beka Fedaka při jeho výpadech.

Jindy se snažil pomoct radou: „Zajdo nehraj,“ nabádal, když viděl, že je mladý útočník v ofsajdu. „Za Dvořku musí někdo,“ křičel, když šel urostlý forvard do hlavičkového souboje s obranou.

Bylo vidět, že je nervózní. Po závěrečném hvizdu rozhodčího Melničuka si lehce oddechl. „Remízka je spravedlivá,“ řekl při odchodu s tím, že se rozhodne až v odvetě na Žižkově.

Baráž o F:NL, 1. zápas: TJ Jiskra Domažlice (na snímku fotbalisté v bílých dresech) - FK Viktoria Žižkov (tmavé dresy) 0:0.
Domažlická Jiskra dál drží naději na historický postup, rozhodne se na Žižkově