Z břehu za domažlickou tribunou zápas sledoval i bývalý reprezentant Michal Horňák, trenér Viktorie Žižkov – domažlického soupeře v baráži. Ale ještě před koncem se zvedl a odešel… Jeho protějšek Pavel Vaigl totiž nechal většinu opor jen na lavičce. Gólman Čerepko, stoper Teršl a kapitán Mužík zasáhli do hry až ve druhé půli, útočník Dvořák a středopolař Pavlík vůbec, další zkušení záložníci Vůch s Došlým do Prahy ani nedorazili.

FORTUNA ČFL, skupina A, 30. kolo: FK Admira Praha - TJ Jiskra Domažlice (na snímku hráči v modrých dresech) 1:1 (1:1).
FOTO: Jiskra na závěr uhrála bod, teď ji čeká baráž o postup do druhé ligy

„My se soustředíme na sebe. Potřebovali jsme starší kluky pošetřit, nechtěli jsme, aby se někdo zranil,“ odmítl po zápase domažlický trenér Pavel Vaigl, že by trumfy Jiskry ukryl schválně. Michal Horňák ale bude mít podle něho i tak dostatek informací. „Viděl jsem ho tak na pěti šesti našich zápasech. Bude nás mít dobře načtené,“ usmíval se trenér Jiskry. I on hru soupeře sleduje. „Máme videa z jejich zápasů, byli jsme se také podívat osobně,“ přiznal Vaigl.

Úvodní zápas baráže je na programu ve středu 14. června od 17 hodin v Domažlicích. „Hrajeme doma, dáme do toho všechno. Potřebujeme to zvládnout, abychom uhráli výsledek, který nám dá naději i do odvety," dodal kouč Jiskry. Odveta se hraje 17. června od 10.15 hodin na Žižkově.

PETR MUŽÍK převzal před zápasem s béčkem Plzně z rukou Davida Limberského trofej pro nejlepšího střelce. Vše sleduje prezident klubu Jaroslav Ticháček. Teď zabojují o 2. ligu.
Mužík lituje baráže, na druhou ligu by si kapitán Domažlic troufl