Všechny branky ale vměstnaly Chodové do druhé půle. V první části se ještě hosté drželi. Po změně stran ale už začali domácí fotbalisté pálit ostrými. Nejprve se hlavou prosadil zkušený útočník František Dvořák. Druhou trefu přidal Petr Došlý, který se prosadil střelou na zadní tyč.

Už na 3:0 zvyšoval poté střídající Jan Zajíček. A konečný účet zápasu stanovil rovněž střídající Tomáš Jedlička, který lehce doklepl do sítě vyražený balon.

FORTUNA divize A, 18. kolo: SK SENCO Doubravka (na snímku fotbalisté ve žlutých dresech) - SK Petřín Plzeň 2:2
OHLASY Z DIVIZE: Plzeňské derby mezi Doubravkou a Petřínem vítěze nepřineslo

„Jsem rád, že jsme získali další tři body. Navíc jsme udrželi čisté konto. Povltavskou jsme k ničemu nepustili, což je dobré i pro další zápasy. Jsem rád, že jsme druhou půli výborně zvládli, dali jsme čtyři góly. Mohlo jich být i víc, ale jsme pokorní a jsme šťastní za tři body,“ mohl být spokojený trenér Domažlic Pavel Horváth.

I přes vysoké vítězství a výbornou formu zkraje jarní části zůstává ale opatrný.„Máme co zlepšovat. První půle nebyla ideální. Věřím, že jsme si toho všichni vědomí. Pocit z toho zápasu je dobrý, ale nesmí nás uspokojit,“ dodal kouč Jiskry.

Jiskra Domažlice - Povltavská FA 4:0

Poločas: 0:0. Branky: 46. Dvořák, 57. Došlý, 74. Zajíček, 89. Jedlička. Rozhodčí: Hoch. ŽK: Fedak – Jakobský. Diváci: 360.
Sestava Domažlic: Brych – Teršl, Mužík, Aubrecht (46. Jedlička), Rychnovský, Došlý (71. J. Zajíček), Dvořák, Vávra, Čihák (78. Jahn), Fedak, Vais (84. Soběhart).

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...
FORTUNA ČFL, skupina A, 18. kolo: FC Písek - FC Viktoria Plzeň B (na snímku fotbalisté v červenomodrých dresech) 2:1 (2:0).