„Inkasovali jsme z ojedinělé šance ze standardky. O přestávce jsme si řekli, že na soupeře vlítneme, ale ve druhé minutě jsme dostali druhou branku a úplně jsme se sesypali. Psychika je na bodu mrazu,“ štve brankáře Domažlic Lukáše Brycha.

Jaké jsou příčiny porážky?

Určitě v nás hráčích. Neexistuje omluva pro to, abychom prohráli 0:3 ve Varech. Máme kvalitní mužstvo, ale nedaří se nám. Každý zápas vypadá stejně – snažíme se hrát, půl hodiny hrajeme na půlce soupeře, máme šance na vstřelení gólů, ale nedáme.

Jde o druhou porážku s týmem ze suterénu tabulky. O čem to svědčí a dá se z toho něco usuzovat?

Musíme makat dál.

V tabulce jste byli první, ale teď jste šestí. Souhlasíte, že zlom nastal po pohárovém debaklu s Vlašimí 1:7?

Určitě. Ale viděl bych ještě jeden moment – doma s Admirou Praha jsme dostali vyrovnávací branku na 2:2 v poslední minutě. Zápasys Vlašimí a s Admirou bylyv jednom týdnu.

Jak se v této situaci cítí brankář?

Ve Varech jsem nic nechytil, dostal jsem tři góly, takže strašný. Když se na to podívám celkově, tak poslední dobou dostáváme hodně gólů. Situace není optimální.

Cítíte důvěru trenérů?

Doufám, že ano. Ale samozřejmě je to na trenérech. Změnu jsme už udělali, ale nevyšlo to (prohrané utkání se Sokolovem odchytal Luboš Růžička, pozn. aut.).

Nečekáte už jako na smilování na konec podzimu?

Ve třech zbývajících zápasech musíme urvat co nejvíce bodů. Máme dvě utkání doma a jedno venku a do každého musíme jít na sto procent. V současnosti je pro nás každý zápas strašně těžký. Na začátku sezony jsme zvládli těžký los, ale přijatelnější los v závěru podzimu nezvládáme. Za své působení v Domažlicích jsem nezažil, abychom z osmi zápasů vyhráli jen jeden. Nerozumím tomu, přeci jsme nezapomněli hrát fotbal.