„Výsledek 3:0, ale nebyl to lehký zápas. Příbram vstoupila do utkání lépe než my. Byla lepší na balonu, hrála kombinační fotbal a my jsme s tím do pětadvacáté, třicáté minuty měli trochu problémy. Naštěstí jsme dali gól do šatny,“ řekl František Dvořák.

Oddechli jste si po výhře, která přišla po třech remízách v řadě?

Určitě. Trochu na nás byla deka, i když jsme neprohrávali. Nicméně ze dvou domácích zápasů dvě remízy je pro nás málo. Chtěli jsme to zlomit a naštěstí se to povedlo.

Vstřelil jste dva ze tří gólů Domažlic. Jak byste zhodnotil svůj výkon?

Byl jsem spokojený, ale vždy koukám na to, jak hraje tým. Pokud se nám povede vyhrát, tak je jedno, kdo dá gól. Ale určitě mě dva góly těší.

Jak jste viděl svoje góly?

První padl po rohu, kdy Péťa Mužík centroval na přední tyč, hlídal jsem si, aby se soupeřův hráč nedostal přede mě, a tečoval jsem balon do branky. Druhý gól padl po krásné akci, bylo autové vhazování na naší polovině hřiště, Martin Rychnovský přenesl balon na druhou stranu, kde běžel do tandemu Michal Mlynařík, který dával balon pod sebe před bránu a já už to dával do prázdné.

Byla znát přítomnost Davida Limberského, který chyběl v minulém utkání?

Určitě. Je to nesmírně zkušený hráč. Mluví na všechny, poradí, diriguje si obranu. Díky zkušenosti si poodstoupí. Pořád je na tom rychlostně výborně, takže si to pohlídá. Na hřišti je jeho přítomnost znát.

Dlouho jste vedli tabulku, ale po remízách jste klesli na druhé místo. Znervóznilo vás to?

Neznervóznilo. Ztratili jsme zbytečně čtyři body ze dvou domácích zápasů. Ve Vltavíně byla zasloužená remíza. S Admirou jsme ztratili vítězství v 91. minutě a s béčkem Viktorky jsme po červené kartě Jakuba Teršla také remizovali. Myslím si, že jinak bychom zápas vyhráli. Věřím, že opět několikrát za sebou vyhrajeme a na první místo se vrátíme.

Béčko Příbrami využilo tři fotbalisty z prvního týmu…

Stopera, záložníka a dvoumetrového útočníka. Nemyslím si ale, že byli výrazní.