Na úvodní branku se přitom na Chodsku čekalo až do konce úvodního dějství. Konkrétně do první minuty nastaveného času, kdy se trefil rychlonohý Petr Došlý. Chvíli po změně stran přidal druhou branku Jiskry střídající Egon Vůch, jenž v závěru první půle nahradil zraněného Adama Vrbu.

30. kolo FORTUNA ČFL, skupina A: TJ Jiskra Domažlice (modří) porazila na domácí Střelnici Povltavskou FA jasně 4:1.TJ Jiskra Domažlice (modří) porazila na domácí Střelnici Povltavskou FA jasně 4:1.Zdroj: Jiří Pojar a facebook Áčko Jiskry

Hosté sice zásluhou Drobílka snížili a chvíli nato měli další velkou příležitost ke srovnání stavu, ale nedali, a pak se iniciativy ujaly znovu Domažlice, které zisk tří bodů pečetily dalšími dvěma zásahy. Na 3:1 zvýšil v 71. minutě v dobré formě hrající mladík Vojtěch Černý a tečku za vydařeným zápasem dal o šest minut později svojí druhou trefou v zápase Petr Došlý.

Fotbalisté béčka Viktorie Plzeň vrátili soupeři z Karlových Varů podzimní porážku 0:1. Ve středu ve 30. kole rivala ze sousedního kraje porazili 2:0.

Jiskra tak zvítězila 4:1 a ve zbývajících dvou kolech sezony se pokusí porvat o první příčku. O jejích šancích hodně napoví už sobota, kdy na Střelnici přijede pražský Motorlet. Odveta podzimního klání, které v hlavním městě republiky skončilo nerozhodně 1:1, začíná v pět hodin odpoledne.

Zdroj: Youtube

TJ Jiskra Domažlice - Povltavská FA 4:1

Poločas: 1:0. Branky: 45+1. Došlý, 54. Vůch, 71. V. Černý, 77. Došlý – 64. Drobílek. Rozhodčí: Vokoun – Zoufalý, Fišer. ŽK: 0:1 (58. Kučera). Diváci: 220. TJ Jiskra Domažlice: Brych – Mužík (82. Copák), V. Černý (82. Kuhajda), Rychnovský, Brabec (60. D. Černý), Hrubý, Došlý, Mlynařík, Pavlík (82. Vlček), Dvořák, Vrba (41. Vůch). Trenér: Pavel Vaigl. Povltavská FA: Benada – Starý (65. Lanc), Košata, Volešá (73. L. Novák), Kučera, Khrolenok, M. Novák, Rudavskyi, Jakobovský, Hodosi (59. Hanš), Drobílek. Trenér: Zbyněk Busta.