Domácí trenér Pavel Vaigl nechal odpočívat některé opory, jen na lavičce začal kapitán Mužík, v nominaci na zápas vůbec nebyl zkušený stoper Bauer a zranění Došlý s Holíkem.

„Někteří hráči mají zdravotní problémy. Musíme myslet i na to, že nás už v sobotu čeká zápas třetí ligy,“ vysvětloval domažlický kouč Pavel Vaigl.

Největší hvězda týmu David Limberský ale nastoupil od začátku a střídal v 58. minutě. To už jeho tým prohrával 0:3, v osmé minutě si vstřelil vlastní gól domácí Uzlík a do přestávky se trefili ještě Červenka, bratr hokejového reprezentanta, a Svoboda. Po ní přidali hosté z Vlašimi další čtyři góly. Čestný úspěch domácích dal Dvořák. V nastaveném čase byl vyloučený Mužík.

V sobotu přivítají Domažlice v pátém kole ČFL od 17 hodin pražskou Admiru.

Proměnu bývalé vojenské roty na Čerchově, z níž se stane moderní horská chata, má na starosti domažlická projektová kancelář Zbyňka Wolfa.
Na Čerchově vyroste moderní horská chata, nabídne ubytování i restauraci

Jiskra Domažlice - Vlašim 1:7 (0:3)

Branky: 62. Dvořák – 8. Uzlík (vlastní), 18. a 87. Červenka, 42. Svoboda, 54. Janda, 66. Rigo, 84. Alijagič. Rozhodčí: Szikszay – Mokrusch, Hodek. ŽK: Černý, Mužík – Sváta. ČK: Mužík (90.+1). Diváci: 613.

Sestava Domažlic: Brych (85. Červený) – Hrubý, Teršl, Limberský (58. Mužík), Rychnovský (66. V. Černý) – Pavlík, Kuhajda, Uzlík (58. Jahn), Brabec – D. Černý (58. Dvořák), Pinc.