„Samozřejmě panuje velká spokojenost, protože jsme chtěli odčinit ty dvě předchozí porážky s béčky Plzněa Dukly, které nás všechny štvaly. O to víc jsem rád, že jsme využili příležitost a fanoušci odcházeli spokojení,“ těšilo domažlického kouče Pavla Horvátha, který vyzdvihl výkon svých svěřenců.„Ještě na pátečním tréninku jsme měli k dispozici jen jedenáct hráčů,“ upozornil. Ale až na samotný závěr měli zápas jasně pod kontrolou.

Za třemi body nasměroval domažlické fotbalisty po čtvrthodině hry útočník Dvořák, který se v šestnáctce hostů dostal k odraženému míči a nekompromisně ho napálil do sítě – 1:0. Ve 27. minutě pak zmařil brankář klokanů Šiman skvělým zákrokem střelu Fedaka na zadní tyč. Ale ještě do přestávky se Jiskra dočkala zvýšení. K penaltě se postavil Fillo a střelou doprostřed branky pod břevno nedali brankáři Bohemians šanci – 2:0.

Hosté se snažili převahu domácích otupit v poločase dvojnásobným střídání, ale moc se jim to nepovedlo. Už tři minuty po přestávce totiž inkasovali potřetí, když se na jejich branku řítil Zajíček, ve vápně pěkně uvolnil a skóroval – 3:0.

„Jsem rád, že jsem dostal po delší době šanci a gólově jsem se prosadil,“ popisoval mladý forvard Jan Zajíček, autor třetí branky. „Z naší strany to bylo perfektní, soupeře jsme k ničemu nepustili,“ doplnil.

A nejhezčí akci si schovala Jiskra na závěr, když se po signálu z rohu nádherně trefil do šibenice domažlický kapitán Mužík – 4:0.

Jiskra Domažlice – Bohemians 1905 B 4:0
Poločas: 2:0.Branky: 16. Dvořák, 45. Fillo, 48. Zajíček, 77. Mužík.Rozhodčí: Nehasil. ŽK: Vávra (Dom.). Diváků: 410.Sestava Jiskry: Čerepko – Fedak, Procházka, Svoboda, Rychnovský – Došlý (79. Jahn), Mužík (83. Pavlík), Vávra, Fillo – Zajíček (74. Jedlička), Dvořák (79. A. Čihák).