„Nějaké nedostatky tam byly, ale jsem spokojený. My i Petřín jsme odehráli dobré utkání a hlavně se nikdo nezranil,“ pochvaloval si Pavel Horváth, trenér Jiskry.

Už před utkáním se potýkal s tím, že někteří hráči onemocněli. V generálce chyběl kapitán Mužík i oba exligisté Procházka a Fillo.

„Létají nějaké chřipky,“ okomentoval absence domažlický kouč. Naopak po zranění už nastoupil do druhé půle útočník Jedlička.

Zdroj: Youtube

„Už s námi trénuje, ale měl dlouhou pauzu. Kondice tam nemůže být. Musíme pohlídat, aby se nepřišlo svalové zranění. Nebudeme pospíchat, aby hrál celé zápasy,“ okomentoval trenér Horváth návrat střelce. Utkání mělo od začátku vysoké tempo, už v sedmé minutě se prosadil domácí Aubrecht. Pak musel nebezpečnou střelu Petřína vytáhnout na roh ukrajinský gólman v domažlických službách Čerepko.

„Bylo super, že jsme mohli hrát na přírodní trávě,“ těšilo kouče Jiskry. „Věřím, že na ní zvládneme ještě nějaký trénink,“ doplnil. Po přestávce pojistil vedení Domažlic už zmíněný Jedlička. Petřín se sice brzy oklepal a snažil se zvrátit vývoj zápasu, ale skóre už se nezměnilo.

„Jsem spokojený s tím, že jsme vyhráli a nedostali jsme gól, i když v závěru jsme Petřínu jednu šanci nabídli. My jsme mohli dát gólů víc. Škoda, že jsme některé šance nevyužili. Doufám, že jsme si to schovali na mistrovské utkání,“ dodal

Jiskra se tak vítězně naladila na jarní premiéru ČFL, v níž přivítá první březnovou sobotu Na Střelnici od 14.30 hodin Králův Dvůr.