Koncerty Svatojánského hudebního festivalu se stávají neopomenutelnou tradicí. Pořádá je Otavská svatojánská společnost, která se zasloužila o skleněnou sochu sv.Jana Nepomuckého na čepickém mostě přes řeku Otavu. Celý festival je pod patronací Jeho Eminence Dominika kardinála Duky, emeritního arcibiskupa pražského.

Po úspěšných koncertech Lubomíra Brabce pořádaných v rámci Svatojánského hudebního festivalu se koncerty již tradičně každoročně vrací do Klenčí Pod Čerchovem. Není to jen kvůli skvělému, za léta již zkušenému, publiku, ale také kvůli krásnému kostelu sv.Martina, díky vstřícnosti pana faráře a zejména díky podpoře starosty Klenčí Petra Bozděcha. 

Tentokrát je připraven pro koncerty klasické hudby zcela netypický program, na kterém zazní slavné muzikálové písně, jako „Lásko má já stůňu“ z Noci na Karlštejně, tak slavné „Memory“ z muzikálu Cats, ale také Ježkova píseň „Když jsem kytici vázala, či „Bonsoir Madenmoiselle Paris“ známou jako hit Olympiku a mnoho, mnoho dalších. Písně zazní v podání zpěvačky a herečky Kateřiny Brožové za doprovodu virtuózní kytary Lubomíra Brabce.

Koncert se uskuteční v neděli 28.srpna v kostele sv. Martina v Klenčí po Čerchovem.