Koncert uctí památku Petra Nováka

V Mrákově se na pódiu u hřiště uskuteční recitál k nedožitým 75. narozeninám Petra Nováka. Koncert Petr Novák Forever, aneb Klaunova zpověď je doplněn jeho životním příběhem. Vstup 100 korun.

KDY: sobota 5. září od 19 hodin
KDE: Mrákov

Zábavné odpoledne v Kolovči

V Kolovči se chystá zábavné odpoledne, které se uskuteční u rybníka Holce v Kolovči. Děti čekají soutěže o ceny, tvořivé dílničky, pohádky, lukostřelba, air soft, ukázka hasičské techniky a sokolnictví. Občerstvení zajištěno.

KDY: sobota 5. září od 14:00 do 17:00
KDE: Koloveč

Malé Třeboňsko v srdci Chodska

Komentovaná vycházka s Luďkem Mrázem k Postřekovským rybníkům zaměřená na faunu je naplánována na tuto neděli. Sraz účastníků je v 9.30 hodin před železniční stanicí v Postřekově. Pětikilometrová trasa povede okolo Postřekovských rybníků. Konec bude cca ve 13 hod.

KDY: neděle 6. září od 9.30 hodin
KDE: Postřekov

Akustické duo vystoupí v klášteře

Akustické duo Lights & Rebels Kateřiny Karešové a kytaristy Karla Kuneše vystoupí v pátek v rajské zahradě kláštěra augustiniánů v Domažlicích. Během večera provede posluchače nejen známými převzatými písněmi, ale představí také skladby ze své vlastní tvorby.

KDY: pátek 4. září od 20 hodin
KDE: Domažlice

Tlapkiáda v Horšovském Týně

Zábavné odpoledne pro psy i jejich majitele se koná v neděli 6. září od 13 hodin v sadech Petra Bezruče. Akci pořádají Tlapky v naději. Těšit se můžete na psí sporty, soutěže se psy o ceny, ale i tombolu a občerstvení. Soutěže jsou určeny pro všechny pejsky, nutné je však vzít s sebou platný očkovací průkaz. 

KDY: neděle 6. září od 13 hodin
KDE: Horšovský Týn