Aero rock fest ve Staňkově

KDY: 22. srpna od 16 hodin
KDE: Staňkov
ZA KOLIK: na místě

V rámci Dne otevřeného letiště ve Staňkově zahrají kapely Eroze, DOA Rock, The Suspenzors, Jar Business revival a Lionika v sobotu 22. srpna od 16 hodin.

Sraz historických aut v Poběžovicích

KDY: 22. srpna od 10 hodin
KDE: Poběžovice
ZA KOLIK: na místě

Sraz historických a amerických vozidel se uskuteční v rámci Poběžovických slavností, a to v sobotu 22. srpna. Začátek bude od 10 hodin na parkovišti u infocentra. Od 13 hodin na účastníky čeká okružní jízda. Majitelé vozidel, kteří mají zájem, ať píšou na info@pobezovice.cz. 

Den pro onkoláčky

KDY: 22. srpna od 10 hodin
KDE: Sedlice
ZA KOLIK: vstupné dobrovolné

Den pro onkoláčky se uskuteční v sobotu 22. srpna v hospodě v Sedlicích. Začátek bude od 10 hodin. Zakoupením nápojů přispějete celou částkou Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům. Připraven bude zajímavý program jak pro děti, tak dospělé. Těšit se můžete na sedlickou neckyádu.

Výstava obrazů ze Šitboře

KDY: 22. srpna 
KDE: Šitboř
ZA KOLIK: na místě

Výstava obrazů ze Šitboře se bude konat v prvním patře budovy na náměstí Míru 55 v Poběžovicích, a to od soboty 22. srpna a potrvá až do 13. prosince. Přijďte navštívit výstavu v rámci pouťových slavností a podpořit tak záchranu kostela sv. Mikuláše v Šitboři.

Kolovečská pouť

KDY: 22. - 23. srpna
KDE: Koloveč
ZA KOLIK: zdarma

Těšit se můžete na chovatelskou výstavu na Staré radnici. V kostele Zvěstování Panny Marie proběhne netradiční výstava obrazů a v sobotu od 18:00 také varhanní koncert. V neděli vás pak čeká poutní mše od 9:30. Dále bude v neděli na náměstí k vidění výstava historických vozidel v čase od 9:00 do 17:00. Navštívit můžete také Muzeum techniky a řemesel. Stánky a pouťové atrakce budou v parku u základní školy.

Rybičky 48 na Pekelném ostrově

KDY: 22. srpna od 17 hodin
KDE: Holýšov, Pekelný ostrov
ZA KOLIK: 420 Kč

V rámci projektu Pekelný léto vystoupí přímo v areálu Pekelného ostrova v sobotu 22. srpna známá kapela Rybičky 48. Začátek bude od 17 hodin. Vstupenky zakoupíte na portále www.vstupenkovna.cz za 420 korun.