Tragické následky měla dopravní nehoda, ke které došlo včera před čtvrtou hodinou ráno v Komenského ulici v Domažlicích. „Devatenáctiletý řidič jel s osobním vozem Opel Astra Caravan od ulice U Nemocnice. Pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, stavu vozovky a povětrnostním podmínkám.

Při projíždění levotočivé zatáčky nezvládl řízení vozidla a narazil do obrubníku za pravou krajnicí. Následně strhl řízení vlevo a autem vjel mimo komunikaci na chodník,“ informovala tisková mluvčí západočeských policistů Jana Václavová s tím, že zde bohužel narazil do chodce.

„Osmatřicetiletý chodec, jehož auto odrazilo na zeď budovy, utrpěl při nehodě těžké zranění, kterému po převozu do nemocnice podlehl,“ doplnila mluvčí.

Další lidský život si vyžádala v po třinácté hodině nehoda u Babylonu. Do zahrady poblíž silnice se vřítil automobil VW Golf, který řídil čtyřiačtyřicetiletý řidič. „Vozidlo sjelo z vozovky, projelo zahradou a zůstalo stát na kolech na sjezdu do garáže. Řidič vozidla nejevil v době příjezdu hasičů známky života,“ uvedl mluvčí krajských hasičů František Vaško.

Zasahující profesionální hasiči z Domažlic se ihned pustili do resuscitace zraněné osoby Muži ale bohužel už nedokázali pomoci. Lékař na místě konstatoval smrt.