VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nej... masopustní foto zaslal Láďa Vogeltanz

Domažlicko – Od nej… fotografii z masopustu v našem regionu mohli hlasovat od prvního březnového dne do včerejšího poledne čtenáři Domažlického deníku i návštěvníci tohoto webu.

27.3.2010 3
SDÍLEJ:

Vítězné foto soutěže. Ladislav Vogeltanz ml. z Chodova snímek pořídil o masopustu v Postřekově.Foto: Ladislav Vogeltanz ml.

Po internetu bylo možné udělit z každé internetové IP adresy jediný bod, stejně tak jeden hlasovací lístek, který průběžně vycházel v Domažlickém deníku, byl považován za jeden hlas.

V tomto případě je nutné podotknout, že se zcela minul účinkem počin zaměstnankyň domažlické firmy DAMO, která na kupon opatřený razítkem poslala – jak bylo napsáno – 60 hlasů Milanu Mathauserovi za jeho foto č. 2 z chodovského masopustu. Bohužel tento způsob hlasování nemohl být brán jako regulérní, dotyčnému se proto započetl jediný hlas za odevzdaný kupon.

Nej… fotografie

Mezi čtenáři, kteří zaslali svá masopustní fota do soutěže, se dlouho přetahovali dva o prvenství. To nakonec hlasující přisoudili v internetovém hlasování Ladislavu Vogeltanzovi za fotografii č. 2 z postřekovského masopustu. Nevšední záběr účastníka masopustu, v jehož brýlích se odráží postava fotografa, obdržel 229 hlasů.

O pouhých 18 hlasů méně (211) obdržela dílem z internetu (204) a částečně i z kuponů (7) za svoje foto č. 1 ze Zíchova Anna Šnírcová. Nenasytný ´brouček´, který dostal chuť na dobroty podávané na netradičním ´prostírání´, skutečně neměl chybu.

#nahled|http://g.denik.cz/16/86/0327_2__m_sto_anna__n_rcov___z_chov1_denik-630.jpg|http://g.denik.cz/16/86/0327_2__m_sto_anna__n_rcov___z_chov1.jpg|Anna Šnírcová zachytila mlsného broučka při masopustu v Zíchově - 2. místo.#

Jako třetí se umístila počtem 99 hlasů fotografie ´hokejových indiánů´, kterou pod číslem 1 z masopustu v Luženičkách a Luženicích zaslal Pavel Hána.

#nahled|http://g.denik.cz/16/86/0327_3._m_sto_pavel_h_na__lu_enice__masopust_lu_enice__lu_eni_ky_denik-630.jpg|http://g.denik.cz/16/86/0327_3._m_sto_pavel_h_na__lu_enice__masopust_lu_enice__lu_eni_ky.jpg|Třetí místo v soutěži získal Pavel Hána za foto z masopustu v Luženicích a Luženičkách.#

Se svojí druhou fotografií z postřekovského masopustu pak získal 4. místo za 80 udělených hlasů vítěz Vogeltanz.

Mach a Šebestová z masopustu v Kvíčovicích a hlasy čtenářů pak přinesly 5. místo Evě Brychcínové.

#nahled|http://g.denik.cz/16/87/0327_hlasov_n___ten____denik-630.jpg|http://g.denik.cz/16/87/0327_hlasov_n___ten___.jpg|Jak se hlasovalo v soutěži.#

„Redakce se rozhodla, že odmění deset soutěžících, kteří získali největší počet hlasů. Hlavní výhrou je poukázka na hodinovou návštěvu bowlingu, kterou Ladislavu Vogeltanzovi předem vylepšíme lahví vína,“ uvedl šéfredaktor Domažlického deníku Václav Tauer.

A co obdrží ostatní? Za druhé místo bude odměnou kosmetický balíček v ceně 500 Kč a nástěnný kalendář Leoše Šimánka, za třetí dárkový poukaz na posezení v pizerii v hodnotě 300 Kč a lahev vína ´na cestu´.

Čtvrtý v pořadí získá poukázku na CD v hodnotě 300 Kč do domažlického Pegasu, pátý CD Vrchovanky, šestý knihu z nakladatelství NAVA Deep Purple.

Sedmý a osmý v pořadí se mohou těšit na CD kapely Dark Angels. Deváté místo odměníme knihou z již jmenovaného nakladatelství – Tolik radosti a lásky. Desátý výherce dostane lahev vína.

„Kromě již uvedených odměn jsme připravili pro nejpilnější zasilatele fotografií – partičku z Klenčí – cenu útěchy. Tou budou domácí klobásy od bělského řezníka Arnošta Dvořáka,“ zakončuje šéfredaktor Tauer.

Všechny soutěžní fotografie si můžete prohlédnout ZDE

Autor: Milena Cibulková

27.3.2010 VSTUP DO DISKUSE 3
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Poberta vybral auto u Draženova

Pouť v Poběžovicích.

Poběžovickou pouť ozdobí muzika, historický program i půlmaratón

Kanický zámek chystá ochutnávky i prohlídky

Kanice – Po roce se kanický zámek opět otevírá veřejnosti. V sobotu se bude konat ochutnávka vín a marmelád, na neděli je přichystán den otevřených dveří.

Kolovečtí připravili třídenní pouťové slavnosti

Koloveč – Oslava 820 let založení městyse Koloveč na Domažlicku se koná od pátku do neděle 18. – 20. srpna.

Zloděj ukradl z pozemku u domu motorku, klíče i technický průkaz

Horšovský Týn – V úterý dosud neznámý pachatel ukradl z pozemku u domu v Horšovském Týně zaparkovaný motocykl MS Piaggio včetně klíče k motocyklu a malého technického průkazu.

Muž zemřel i přes pomoc kolegů

Meclov – Dramatické chvíle prožívali ve středu dopoledne lidé v jedné meclovské firmě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení