VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jízdy zvláštních vlaků na Chodské slavnosti

Domažlice - Jízdy zvláštních vlaků na Chodské slavnosti

14.8.2009
SDÍLEJ:

Historická lokomotivaFoto: archiv

Prodej jízdenek přímo ve zvláštním vlaku. Vevlacích neplatí jízdenky, slevy ani režijní průkazky ČD!

Bližší infomace: tel. 604 704 906, 606 291 243, e-mail:info@imcplzen.cz, internet: http://imcplzen.cz

Pouze sobota 15.8.2009 Pouze neděle 16.8.2009

Plzeň – Domažlice Domažlice – Plzeň

Plzeň hl. n. odj. 7.25 Domažlice odj. 18.51

Plzeň Jižní př. 7.29 Blížejov 19.09

Vejprnice 7.37 Staňkov 19.31

Nýřany 7.43 Holýšov 19.40

Stod 7.55 Stod 19.50

Holýšov 8.08 Nýřany 20.08

Staňkov 8.26 Vejprnice 20.22

Blížejov 8.35 PlzeňJižní př. 20.32

Domažlice příj. 8.46 Plzeňhl. n. příj. 20.36

Jízdné sobota:120,- / 60,- Kč, rodinné 300,- Kč, úsekové20,- / 10,- Kč

Jízdné neděle: 80,- / 40,- Kč, úsekové 20,- / 10,- Kč

Sobota 15. 8. 2009 a neděle 16. 8. 2009

Domažlice – Furth im Wald a zpět

Domažlice odj. 8.54 příj. 10.24 odj. 12.10 příj. 13.54 odj. 16.50 příj. 18.40

Domažlice město 9.00 10.21 12.14 13.51 16.56 18.11

Babylon ↓ 9.09 ↑ 10.09 ↓ 12.23 ↑ 13.39 ↓ 17.05 ↑ 17.59

Česká Kubice 9.18 10.04 12.29 13.34 17.11 17.54

Furth im Wald příj. 9.31 odj. 9.50 příj. 12.42 odj. 13.20 příj. 17.24 odj. 17.40

Zpáteční jízdné: 200,- / 100,- Kč, rodinné 350,- Kč.Jednosměrné jízdné: 100,- / 50,- Kč, úsekové 20,- / 10,- Kč.

Při nástupu ve stanici Furth im Wald platba pouze veurech.

14.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Petr Sojka se strojem HB 350 z roku 1920 a Růžena Sojková s motocyklem Royal Enfield 225 z roku 1925 čekají na pokyn startéra.

Domažlickem projelo více než 140 veteránů

Vypouštění zajíců.
5

Vidičtí myslivci vypustili do volné přírody 40 mladých zajíců

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

A zase ten Bakoš. Tentokrát sestřelil Jihlavu

Plzeň – Viktoria Plzeň vyhrála 2:1 v Jihlavě gólem z 92. minuty.

Další dealeři drog dopadeni

Tachovsko - Tachovským kriminalistům se v boji proti distribuci drog povedl další úspěšný zásah.

Větší podíl z daní města plánují investovat do škol, bydlení i sítí

Domažlicko – Novela zákona o rozpočtovém určení daní od příštího roku zvyšuje podíl obcí a měst na vybrané dani z přidané hodnoty ze současných 21,4 procenta na 23,58 procenta.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení